Ach, ta zamilovanost :-)

17
2.4.17 16:58

Ach, ta zamilovanost :-)

Zdravím, prosím vás srdečně o radu či spíše ujištění. :-). Již druhý rok, se znám s jedním báječným, avšak stydlivým mužem. Často si spolu povídáme, rozumíme si. Nedávno jsem zjistila, že mi už dlouhou dobu posílal po jednom našem známém člověku, pozdravy a krásné věty plné vyznání, v nichž mě oslovuje, kupříkladu: Ty jsi moje hvězdička, sluníčko a že si o mne nechává zdát atp. Dostala jsem od něj dokonce krásnou báseň. On sám, mi to sice nikdy neřekne do očí, ale pořád se na mne usmívá a kouká po mne. Když si spolu povídáme, říká mi: počkej, ještě tady zůstaň. Je patrné, že na mne myslí a má mě rád a já jeho. Nu a nyní k věci: Před pár dny, se konal ples. Oba jsme tam seděli, se svými rodiči. Čekala jsem, že se osmělí a příjde si pro mne. Celou dobu, celé 2 hodiny, žádnou dívku nepozval k tanci, jen čekal. Nakonec, když jsem přišla já, řekl mi, že se bál, že už nejpříjdu. Pak jsme chvíli tančili a já se šla posadit. A pak jsem si náhle všimla, že tančí s nějakou černovlasou dámou. Smáli se a tančili spolu na 3 písně. Pak, když jsem si s ním znovu šla zatančit, se ta dáma usmála a otřela si prst o svůj ret. Nerozumněla jsem tomu. Pak si semnou zatančil krásný ploužák a dokonce tanec, o kterém jsem mu minulý den vyprávěla, že jsem se ho naučila. Tu dámu už jsem pak nespatřila. Když jsme se loučili, dal mi krátké políbení na rty. Netuším, co si o tom mám myslet. Vím, že není můj majetek. A navíc, k čemu by pak byla všechna ta vyznání, pozdravy, úsměvy a slova? Mám mu věřit, nebo je žárlivost na místě?
Děkuji za odpovědi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3964
2.4.17 17:07

@Scorpia
To je jak z červený knihovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
2.4.17 17:19

A co celé dva roky probíhají v podobném duchu nebo jak dlouho? Kolik Vám je?
V mém věku by pro mě podobné chování u chlapa nebylo moc atraktivní..

Jinak k té otázce, co se ho zeptat, že sis všimla, že na plese s někým tančil a kdo to je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18199
2.4.17 17:20

:lol: budes muset byt akcnejsi nebo ti ho jina odvede :lol:
Ja mam teda radeji muze ne mouliky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
2.4.17 17:25

@Scorpia promiň, ale podobného nekňubu bych přenechala černovlásce. To po dvou letech ani nevyzve svoji milou k tanci? Až budete chtít první sex, budeš ho muset znásilnit? 8o Pro mě je to úplně antisexuální chování, ale proti gustu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9640
2.4.17 17:26

@Scorpia No, asi tak, pokud máš o něj zájem tak budeš asi muset udělat ten první krok ty protože on se asi jen tak nerozhoupe když se stydí pro tebe přijít i na plese. Gesto té dámy si lze vyložit jakkoliv, třeba jí o tobě povídal tak mu gestem naznačila aby ti dal pusu :mrgreen: nebo s ním něco měla, má, nebo se chystá mít. Kdo ví no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10201
2.4.17 17:32

Připomíná mi to knihu, otec Kondelík a ženich Vejvara :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
2.4.17 17:34

A takový „chlap“ tě opravdu přitahuje? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
2.4.17 17:45

No, proti gustu… :think: Ale pro mě by nebyl. Co je to za muže, když si nedokáže jít za tím, co chce? Vyzvat ženu k tanci je přeci v pohodě. Co bude dělat, až dojde na něco, u čeho je ostýchání „normálnější“?
No, zkusila bych to vzít do vlastních rukou, chvilku to vedla já, ale kdyby se dál k ničemu neměl, asi bych mu buď promluvila do duše, nebo ho pustila k vodě…
Promiň, ale připomíná mi typickýho ňoumu, co si neumí dupnout :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
2.4.17 17:46

Oprava: přijde mi sice jako ňouma, ale ňouma romantik, a to se zase cení :palec: No, komu dnes muž napíše báseň, že :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3964
2.4.17 17:58

A co ten restaurátorsky nadaný hudební umělec, toho už nemiluješ? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2996
2.4.17 18:11
@boball píše:
Připomíná mi to knihu, otec Kondelík a ženich Vejvara :)

To je přesné. :palec: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5523
2.4.17 18:28

Tak u té černovlasé dámy bych to viděla na dvě možnosti - buď je to kámoška, která už dva roky poslouchá ódy na tebe a tím gestem mu chtěla naznačit, že by tě konečně mohl políbit. Nebo to bylo určené tobě a chtěla ti tím dát na vědomí, že zas tak nesmělý není :mrgreen: Chlap, co se za dva roky nedopracuje ani k pozvání na parket a celej večer čeká, že to napadne tebe, nevím no… A proč tys to nikdy nevzala do svých rukou? Jako chápu nesmělejší začátky, ale dva roky vodění za ruku a vlastně ani to ne??? To už bych dávno ztratila zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14651
2.4.17 19:24

Nesmělý romantik může ženě imponovat, ale jenom do jisté míry. Pokud tě ani nevyzve k tanci na plese, a přitom vytáčí nějakou brunetu, pak je to přinejmenším divné. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2649
3.4.17 08:17

Že ty pocházíš z roku 1890, 1900? Popis by seděl :kytka: :andel:
to je ten nesměly býk, nebo někdo jiný?
Jinak souhlasím s ostatními ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek