Reklama

Ach ti kluci - vzdor :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jiránek1
Stálice 92 příspěvků 22.04.11 12:16
Ach ti kluci:-))

Ahoj holky nedá mi to, abych se nezeptala na Vaše dítka-chlapečky, od malinka jsme o prckovi neveděli, pořád se smál, nikdy neplakal, od dvou let je všechno jinak, občas plácnul jiného špunta, vzteká se, nadáva nám, bije i mě, dnes si i kopnul, za ruku se nechce vzít, nenechá na sebe sáhnout na pomazlení, tak si říkám, co je špatně? Mluví až moc, pokud nespí, tak prostě jen mluví, s čůráním bojujeme, vůbec mu nevadí, že má v kalhotech mokro. Potkávám maminky co vedou za ručičku malé berušky, jsou klidné a mě je to moc líto, že mám takové neposlešné zlobidlo, na nás neplatí vůbec nic, protstě má svou hlavu, nezastraší se, pošle mě pryč, jsme sami takoví:-))))???? V září nám budou 3 roky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 22.04.11 12:28

Ahoj, ja nemyslim, ze je to tim, ze je to kluk. Prochazi si horsim obdobim, mam pocit, ze mi neco podobneho taky zacalo. Uz jednoho syna starsiho mam, ten tohle vubec nedelal.
Mmch, cetla jsi tu nekdy stiznosti maminek na „ujeceny holcicky“? :lol: :wink:

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 22.04.11 12:28

Nám je o rok míň a je to podobný, teda jak kdy, naštěstí do mě teda nemlátí - i když občas taky zkusí plácnout, když ho chytnu do náruče a on chce na zem… Ale je hodně akční, venku jde za ruku, jen když chce (což teď moc nechce :-D ) stejně tak s mazlením - pokud se mu chce, přijde se pomazlit (hlavně když už je unavenej), ale jinak je to samostatná jednotka.. S ostatníma dětma je jakž takž v pohodě, i když občas taky má tendence plácat, ale to mi spíš přijde, že je kvuli upoutání pozornosti, protože ještě neumí mluvit… :nevim: Ale svojí hatmatilkou něco žvatle pořád :-D

beruska7908 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.11 12:34

Ahoj, to mame taky od dvou let a mam holku, je to obdobi vzdoru a prejde to. ted jsou ji 3 a je prave na vrchlu,asi jako ten vas.neni to tim, ze je kluk, moje miva zachvaty vzteku na hrisittakovy, ze by se i kluci mohli jit zahrabat. :roll: preji pevne nervy :kytka:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 22.04.11 12:38

Ahoj,já mám tedy pravý opak.Furt se chce mazlit,pusinko­vat.než někam odejdu tak chce pusu snad 100×,musím mávat,chytat psinku i za dveřma.Chodí za ručičku-takže co já bych dala za trošku jeho nespoutanosti.Jen ty nadávky a bití jsem ráda,že nezná a nepužívá :mrgreen:

Myslím,že to není tím,že je to kluk.Jsou takové i holky,má asi špatné období.Uvidíš,že ho to přejde :wink:

Neprihlasena Jaruna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.11 12:39

Ahoj,nevim,zda je to tim,ze je to kluk,mam kamaradku,ktera ma holcicku a povahou je jako kluk.
No,nase dve holky byly klidne,o mladsi jsem teda nikdy nevedela a nevim do dnes,ale tretiho mam kluka,v zari mu budou 3 roky a to je teda neco :roll: .
Jako miminko byl velmi hodny,neplakal,ale vse zacalo samozrejme,kdyz byl starsi a starsi.A ted posledni rok?
Skace,neustale je v pohybu,chodit normalne snad neumi,jen beha,na vse vyleze,skoci,kdyz na to nejde vylezt,tak se na tom houpe,neboji se nebezpeci,vubec mu nic nedochazi,sije sebou,ani u jidla neni v klidu,zlobi,ne­poslechne,vsech­no je JEHO,mlati holky,ted zacal kousat :cert: ,i kdyz si ublizi,za 5 vterin to same jde delat znovu,proste des.A do toho jen mluvi a mluvi.Na nocnik teda chodi normalne.

Nsoci
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 14 inzerátů 22.04.11 13:01

Hlásím se do klubu s taky takovým rošťákem :-) Zrovna nedávno jsem si tu stěžovala, jaký je :lol: Taky jsme si odmalička zvykli na to, jak byl skvělé mimčo, neplakal, pořád se smál, hrozně komunikativní s kdekým i cizím (to mu zůstalo) a najednou je z něho protiva, vztekloun, co na něho někdy nic neplatí. Myslím, že je to obdobím, anebo prostě má taky „svůj den“. Jinak u nás se vyplácí hodně vysvětlovat - když je čas s ním do detailu všechno rozebírat, tak je nejhodnější na světě. Horší ale je, když opravdu někam spěchám a nemám čas si třeba povídat s každou končetinou („ahoj nožičko, jak se máš?“…), než ho obleču. To se taky občas zasekne a spustí scénu. Nebo když mu bez vysvětlení něco seberu (např. najde hřebík). To napřed jednám, aby si nevypíchl oko, a pak teprv vysvětluju. Jenže to on jaksi neuznává.
A taky nesmí mít publikum :roll: Jak je nás kolem něho víc (nebo jsme nedejbože někde na návštěvě), předvádí všechno, co umí (hlavně to, co by vůbec umět nemusel - prostě co ví, že nemá dělat).
I za sebe doufám, že to brzo přejde :palec:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.11 13:11

Jako bys psala o mě a mém synovi, akorát u nás nastal ten zlom tak v 18 měsících a přijde mi, že je to stále horší a horší :-?
Taky plácá ostatní děti i nás, už jsem z toho byla celkem zoufalá a radila jsem se po netu s dětským psychologem, co s ním 8-)
Už aby to přešlo :wink:

Příspěvek upraven 22.04.11 v 13:12

laducha
Generální žvanilka 21575 příspěvků 22.04.11 13:12

Já mám stejnou holčičku, pokud není v růžovém, tak jí všichni říkají „chlapečku“, včera mi paní říkala, že je to divoch.
Hodně mluví, tak jak ráno spustí, jede celý den, až večer sklapne. Spí sama, tak je možné, že mele i ze spaní.
Z hovoru si vybírá hlavně sprostá slova a ta, k mé velké radosti :twisted: , umí perfektně, a v tu nejnevhodnější dobu, použít.
Je samá modřina, včera po ní holčička hodila kamenem, trefila ji do hlavy a NIC, ani nefňukla.
Vůbec neposlouchá, za ruku nechodí, utíká rychleji než já a hrozně ráda se hádá.
Mám dva starší kluky a malá je největší poděs 8-)

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 22.04.11 13:14

Holky Vy me strasite, taky jsem mela hodny miminko, a ted nam budou 2 roky a zacina byt docela „svuj“.

Naopak starsi syn byl prvni rok zraly do adopce :mrgreen: , ubreceny, nevyspali jsme se, casto nemocny, proste porad neco, a pak se to uz jen a jen zlepsovalo a uz byl vzdycky docela pohodar (je mu ted uz 15let). Nepoznala jsem sceny ve skolce, nejedeni, nic. Az na gymplu se trosku „rozjel“.

kralicinka1
Kelišová 5331 příspěvků 22.04.11 13:23

Tak já mám kluky 2.Jeden je ted v tom nejlepším vzdoru.V obchodě rabuje už od 2.Jak bych ho pustila z vozejku tak začne okousávat zeleninu, tahá kytky..Prostě jak vypuštěný ze řetězu.Taky se dost vzteká, třeba venku uteče a začne ječet máma a když nepřiběhnu tak dostene záchvat jako když by do něj proudila elektrika, ječí, válí se..Jinak když není zrovna ovlivnění vzdorem tak e užasnej.Hrozně chytrej, mazlivej veselej.Taky se teda dost štouchá o hračky s bráchou.V noci spinká od roku sám a dost dobře.

Mladší ten má skoro 17 měsíců.Celou noc nmi neprospal ještě ani jednou.Od narození na nás budší sousedi.

Spí jedině se mnou a přitulenej.A to jsem se fakt snažila.Jinak si dost vyvztekává.Honzík ho zlobí a tak je zvyklej začít ječet když mu něco dělá.Ale ječí i když na něm Honzík sedí(kdy musím zasáhnout,ale i v případě že on třeba něco bere Honzíkovi)

Když to shrnu- křik jde od nás v jednom kuse a to chodíme ven a mezi lidi co to jde a věnuju se taky hodně.
Hlady rozhodně netrpí a ani ničím jiným.Občas tomu staršímu přilítne na zadek když už to jinak nejde.
Ale jinak jsou to mazlíci a sami se nemlátí ani jiné děti nekoušou..Jsou živější prostě kluci.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 22.04.11 13:28

kralicinka1 - :lol: :lol: :palec: ja jsem se zasmala, mate opravdu veselo. Obzvlast to okusovani zeleniny v obchode :lol:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.11 13:29
nakukovatelka píše:
kralicinka1 - :lol: :lol: :palec: ja jsem se zasmala, mate opravdu veselo. Obzvlast to okusovani zeleniny v obchode :lol:

Jo, já se taky zasmála :lol: Náš mladej si libuje ve vyhazování jogurtů z košíku, nejlépe ještě po někom :roll: :cert:

kralicinka1
Kelišová 5331 příspěvků 22.04.11 13:31

Mám ted taktiku.Vezu kočár i vozík.KLuci jsou ve vozíku kde samozřejmě vydávají divoké zvuky že všichni koukají.Jednou už na mě i začla ječet v tesku prodavačka že to nevydrží(nebre­čeli)Prostě se jim líbí když se napodobují v hluku. :twisted: Nejlepší je ucpat jim pusu něčím k jídlo.Třeba fakt dát rohlík.tkaže jedu co nejdříve do pečiva aby jsme neodrazovali zákazníky a pak rychle nakoupíma pryč. :-D

eshta
Nadpozemská drbna 25007 příspěvků 22.04.11 13:43

tak já se také přidávám - mám uřvanýho kluka 2roky 4měs, který prochází obdobím vzdoru - na všechno slyším ne, vše chce dělat sám a vzteká se, že mu to nejde a když mu něco řeknu, tak se teď naučil na mě rozeřvat jako tygr - uáááá a otočí se, někdy mě i bouchne :roll: i na veřejnosti :lol: 8-o já mám k tomu ještě 6ti měsíční dvojčata taky kluky a už nějak tím dnem tak proplouvám, páč u nás furt někdo řve :mrgreen: ono je to přejde, období kolem 2 let není nic moc :wink:
taky si nemyslím, že to dělají jen kluci - pohlaví v tom nehraje roli, ale je asi pravda, že některé dítě má toto období výraznější..je to jinak známka toho, že je to zdravé dítě :wink: usměrňovat se samozřejmě musí, ale ono to čaem přejde a kdo děti má, toho to na veřejnosti od cizího tak moc nepřekvapí :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >