Reklama

AD Zoloft 50 mg a snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enyeny
Povídálka 24 příspěvků 26.04.18 13:09
antidepresiva a snažení

Ahoj holky, je tu někdo, kdo užívá Zoloft 50 mg denně? Vysadila jsem HA a snažíme se o mimi, doktor mi řekl, že AD Zoloft jsou z nejvíce užívaných v těhotenství, ale i tak mi to hlodá..Za jak dlouho jste otěhotněli po vysazení HA? :kytka:
Krásný den :hug:

Reklama

Reakce:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 26.04.18 16:56

@enyeny Ahoj, končím osmý týden těhotenství a beru denně Sertralin 75mg. To je totéž co Zoloft, stejná účinná látka, dokonce mi ho teď dali, protože můj Sertralin má výpadek. Když jsme začínali léčbu, říkala jsem, že plánuji v dohledné době zkusit otěhotnět, tak se volil lék i s ohledem na to. Gynekolog o medikaci ví a taky mě ujistil, že v pohodě.
Vůbec se toho neboj :kytka:
Jinak já otěhotněla hned první nechráněný cyklus, ale HA jsem nebrala už dlouho předtím.

enyeny
Povídálka 24 příspěvků 26.04.18 17:27

@Hazentla tak to jsi mě uklidnila :hug: já se pořád bála, aby to případně mimouškovi neublížilo, protože v letáku je to popsaný docela hrozivě.. ale doktor mi řekl to samý :) jinak gratuluju, že ti to tak hezky a rychle vyšlo :srdce: :andel: :kytka:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 26.04.18 17:33

V letáku jsou strašný hrůzy. Což je docela sranda, u léků na úzkosti :mrgreen:
I tady najdeš spoustu referencí, kolik holek už to v těhotenství bralo a žádná nepsala, že by byl problém. :palec: Navíc matka v uzkostech nebo depresi taky není pro mimino nic moc. Buší jí srdce, stoupá tlak, stresové hormony v krvi…
Jo, byli jsme rychlí, až jsme koukali :lol: Snad bude mrňousek prospívat, ve středu máme další kontrolu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama