MS v počátku těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petyna15
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 20:45
MS v počátku těhotenství?

Ahoj holky, vím, že podobných témat je tu nespočet, bohužel jsem však nenašla žádné, které by patřilo k novějším. Ve většině už nikdo nereaguje a tak se Vás ptám: Tento měsíc jsem dělala ovu testy a o miminko jsme se tedy při OVU snažili. Pak jsem měla citlivé bradavky, občas chvilkové pobolivání v podbříšku jednou na levé po druhé zas na pravé staně. Což vždy trvalo ani ne minutu a pak zas ok. Těhu test jsem si dělala cca 10DPO a negativní a den na to jsem začala krvácet. Abych vše uvedla na pravou míru, moje MS je vždy doprovázena velkými bolestmi, je mi špatne a kolikrát sedím hodinu na wc a bez prášku nedám ani ránu. Před normální MS poznám, že přijde kvůli bolestem břicha. Tentokrat nic. Žádný náznak toho, že by MS měla přijít. Dostala jsem ji cca 11DPO a mám to opravdu jen slabě. Stačil by mi jeden tampon na půl dne nebo na den, což samozřejmě z hygienických důvodu nejde. Jen pro představu. Mám to teprve od včerejší noci, ale stále tomu nerozumím. Začala jen takovou světlou krví a hodně vodnatá. Nevíte, čím by to mohlo být? Je možné, že bych byla těhu? Mockrát děkuji za všechny odpovědi a vaši ochotu. :) PS: Samozřejmě vím, že nejlepší je udělat test, ale ten nemám a do konce týdne se pro něho bohužel ani nedostanu.

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reakce:

karkarka
Závislačka 2655 příspěvků 24.04.18 21:10

Spíš máš prostě normální menstruaci. nemusí být vždy stejně silná.

Petyna15
Nováček 10 příspěvků 24.04.18 21:18

@karkarka Asi mas pravdu :) zbytečne si nad tím lámu hlavu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >