Reklama

Ovitrelle a IUI v jeden den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 24.04.18 09:36
Ovitrelle a IUI v jeden den

Hezký den všem. Chci se zeptat těch, které podstoupily IUI a aplikaci Ovitrelle současně v jeden den, zda se jim ten daný cyklus podařilo otěhotnět. Až tady z diskuzí jsem se dočetla, že Ovitrelle bývá aplikováno den dva před IUI. U mě to šlo rychle- tento pátek (20.4., 10. den cyklu) jsem šla na folikulometrii, tam doktorka zjistila jeden dominantní folikul (18 mm) na levém vaječníku a v CAR mi s takovým nálezem řekli, že IUI buď ten den (nejspíš kvůli víkendu) nebo až další cyklus. Děkuji všem za sdílení zkušeností :kytka:

Reklama

Reakce:

theofil
Povídálka 23 příspěvků 24.04.18 10:21

Asi to bude kvůli víkendu. Jde to takhle provést. K prasknutí folikulu dochází kolem 22 mm. Ovitrelle se má aplikovat mezi 18-20 mm a do 36 hodin po aplikaci f. praskne. Spermie by na místě měli být dřív a vydrží tam min. 48 hodin životaschopné. Já měla téměř vždy aplikaci těch 36 hodin předem, ale jednou jen 12 h. Říkala jsem si, že když to předtím nevyšlo, tak třeba to půjde takto ( nevyšlo ani tak, ale po 1. IVF- minimálka jsem v 17 týdnu). Neboj- u nás se dodatečně zjistili že IUI ani vyjít nemohlo. Držím palce.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42717 příspěvků 24.04.18 10:28

Ano, v některých centrech to dělají v tentýž den - spermie budou na místě před ovulací. Lepší o den dřív než později, neřešila bych, načasování dobré.

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 25.04.18 20:32

@theofil @ugluk Dekuji moc za reakce  :)

@theofil Gratuluji k tehotenstvi a preji pohodove tehotenstvi ;)

monika0Z
Nováček 3 příspěvky 05.06.18 13:15

Ahojte, mám dotaz jestli nemá někdo zkušenost s tímto postupem: 36 hod před odběrem vajíčka (nativ) jsem si píchla ovitrelle a v den odběru a následném vložení oplodněného vajíčka týž den mi dr. píchnul opět ovitrelle. Chci se Vás zeptat… jak dlouho je v krvi (zmínka na testu)… myslíte že dnes, tj. 11 den může být ještě v těle? kdyby to byla jen jedna injekce - řekla by, že už ne, ale nevím jak se suplují dvě během 40 hodin dohromady.. každopádně od té poslední je to dnes 11 den… děkuji moc… na testu mam ducha… od 5. dne- kdy jsme zkoušela test, aby zjistila jak ovitrelle hejbe testem… byl duch a duch byl stále do včerejška 10 den. Připadá mi ale logické, že ovitrelle se postupně vyplavuje, tzn. že když 5. den je duch tak 10 den by neměl být stejný ale už případně žádný… Dnes se bojím testovat :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >