Otěhotnění po císařském řezu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.04.18 07:07
Otehotneni po cisarskem rezu 2

Zdravím, myslíte že se muzu 11měsíců po císaři začít snažit o další miminko nebo by bylo prvně lepší zajit na gyndu na kontrolu? Na kontrole po 6nedeli mi bylo akorat receno, ze bych rok nemela otehotnet, nic jineho… jizva obcas zaboli, treba pri MS nebo ovulaci, ale jinai OK..dekuji za názory.

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32551 příspěvků 10 inzerátů 24.04.18 07:10

Určitě si zajdi na gynekologii. Nikdo u monitoru tvoji jizvu a stav dělohy nevidí a nemůže ti tedy poradit.

Anonymní  24.04.18 07:24

@Tiger-lily @Tiger-lily to je mi jasny, proto se neptam jestli mam jizvu OK, ale jestli je lepsi si zajit na vyšetření. Nevim jestli se musi chodit automaticky nebo jen pri potizich.

Markéta80
Hvězda diskuse 37700 příspěvků 24.04.18 07:31
@Anonymní píše:
Zdravím, myslíte že se muzu 11měsíců po císaři začít snažit o další miminko nebo by bylo prvně lepší zajit na gyndu na kontrolu? Na kontrole po 6nedeli mi bylo akorat receno, ze bych rok nemela otehotnet, nic jineho… jizva obcas zaboli, treba pri MS nebo ovulaci, ale jinai OK..dekuji za názory.

pro svůj klid zajdi. Hojilo se vše dobře? Pokud ano mělo by to být ok. Já šla na utz jizvy po druhé sekci ;)

hapolda
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 24.04.18 07:53

Ja tehotela 13 mesicu po sekci. Na kontrole jsem nebyla. Po sestinedeli me rekli ze jizva je nadherne stostla a nikdy, opravdu nikdy me nebolela. Vse bylo ok a druhe ditko jswm porodila prirozene :palec:

dajka.11
Kecalka 422 příspěvků 24.04.18 08:54

Taky bych radsi zasla na kontrolu ja po cs otehotnela po 5letech a stejne musela o tri tydny driv protoze me zacala jizva bolet a brisko jsem mela opravdu malinke jina jsem nikdy nemela v mezicase zadne problemi s jizvou ;)

Anonymní  24.04.18 09:37

Vse se hojilo krasne, taky mi hned na kontrole rikal, ze je vse pekne srostle, ale ze rok nemam otehotnet, k cemuz se uz uspesne blizim :D, asi teda pro klid zajdu at vim jiste ze je vse v poradku :)

Keshi
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 24.04.18 11:53
@Anonymní píše:

Raději bych si zašla. Minimálně skoukne, jesli je v děloze vše OK. Já po CS docela trpěla na záněty a srůsty. Ale držim palce, aby bylo vše ok.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama