Reklama

Snažení po hormonální antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonicka27
Povídálka 11 příspěvků 23.04.18 20:21
Snažení po hormonální antikoncepci

Dobrý den chtěla jsem se zeptat brala jsem půl roku hormonální antikoncepci první 3 měsíce TRI-REGOL pak další 3 měsíce SIDRETA nyní už 2 měsíce žádnou antikoncepci neberu s přítelem se snažíme o miminko a celý měsíc jsme si užívali nechraněný sex a myslím se jsme se trefili přímo do ovulace je šance ze bych mohla být těhotná?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5760 příspěvků 23.04.18 20:29

@sonicka27 šance cca 15-20% u zdravého páru, že to vyjde když se trefí do ovulace

BeeLitlle
Povídálka 15 příspěvků 23.04.18 20:35

Ahoj :mavam: Šance určitě je. :palec: Cca týden po očekávané menstruaci si udělej test. Pokud to nevyjde, tak nezoufej a zkoušejte dál :)

P4ja
Kelišová 5451 příspěvků 23.04.18 20:50

Pokud ti naskočil cyklus, tak určitě ano.

hapolda
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 23.04.18 21:14

Kamaradka uzivala HA vkuse asi 7 let. Dobrala platicko, prisla MS a dalsi uz nedorazila, byla tehotna, takze ano, urcite to mozne je

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 21:23
@hapolda píše:
Kamaradka uzivala HA vkuse asi 7 let. Dobrala platicko, prisla MS a dalsi uz nedorazila, byla tehotna, takze ano, urcite to mozne je

měla jsem to stejně - u obou dětí. Šance určitě je :)

sonicka27
Povídálka 11 příspěvků 23.04.18 21:27

Děkuju moc holky ;) byla bych ráda kdyby to vyšlo

Čekatelka93
Stálice 61 příspěvků 17.05.18 05:06

Ahoj já brala antikoncepci 7 let v listopadu jsem vysadila a v lednu už jsem měla 2 čárky a to jsem vůbec nehledala ovulaci :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama