Snažení po hormonální antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonicka27
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 20:21
Snažení po hormonální antikoncepci

Dobrý den chtěla jsem se zeptat brala jsem půl roku hormonální antikoncepci první 3 měsíce TRI-REGOL pak další 3 měsíce SIDRETA nyní už 2 měsíce žádnou antikoncepci neberu s přítelem se snažíme o miminko a celý měsíc jsme si užívali nechraněný sex a myslím se jsme se trefili přímo do ovulace je šance ze bych mohla být těhotná?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4746 příspěvků 23.04.18 20:29

@sonicka27 šance cca 15-20% u zdravého páru, že to vyjde když se trefí do ovulace

BeeLitlle
Povídálka 13 příspěvků 23.04.18 20:35

Ahoj :mavam: Šance určitě je. :palec: Cca týden po očekávané menstruaci si udělej test. Pokud to nevyjde, tak nezoufej a zkoušejte dál :)

P4ja
Závislačka 3720 příspěvků 23.04.18 20:50

Pokud ti naskočil cyklus, tak určitě ano.

hapolda
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 23.04.18 21:14

Kamaradka uzivala HA vkuse asi 7 let. Dobrala platicko, prisla MS a dalsi uz nedorazila, byla tehotna, takze ano, urcite to mozne je

ZuzaMi  23.04.18 21:23
@hapolda píše:
Kamaradka uzivala HA vkuse asi 7 let. Dobrala platicko, prisla MS a dalsi uz nedorazila, byla tehotna, takze ano, urcite to mozne je

měla jsem to stejně - u obou dětí. Šance určitě je :)

sonicka27
Nováček 10 příspěvků 23.04.18 21:27

Děkuju moc holky ;) byla bych ráda kdyby to vyšlo

Čekatelka93
Povídálka 23 příspěvků 17.05.18 05:06

Ahoj já brala antikoncepci 7 let v listopadu jsem vysadila a v lednu už jsem měla 2 čárky a to jsem vůbec nehledala ovulaci :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama