Čekat nebo nečekat? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.04.18 14:11
Čekat nebo nečekat? :)

Ahoj holky chtěla bych poradit před 14dny jsme samovolně potratila v 6tt bez revize a doktor říkal že ať počkám měsíc a můžeme se snažit..doufám že měsíčky přijdou četla jsme plno diskuzi že kolikrát nepřišli i 2měsíce ale k tématu čekali by jste ten měsíc nebo by jste se začali snažit hned?? Jen chci poradit prosím nechci nějaké odpovědi jako že neposlouchám doktora a pod chci se jen se zkušenéjma holkama poradit :) děkuji

Najdete v encyklopedii: Otěhotnění po potratu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3020 příspěvků 20.04.18 14:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych poradit před 14dny jsme samovolně potratila v 6tt bez revize a doktor říkal že ať počkám měsíc a můžeme se snažit..doufám že měsíčky přijdou četla jsme plno diskuzi že kolikrát nepřišli i 2měsíce ale k tématu čekali by jste ten měsíc nebo by jste se začali snažit hned?? Jen chci poradit prosím nechci nějaké odpovědi jako že neposlouchám doktora a pod chci se jen se zkušenéjma holkama poradit :) děkuji

Když to bylo bez revize, tak bych to neviděla jako nějaký průšvih. Podle mě do toho můžete v klidu jít už teď :palec: v podstatě je to jako po MS.

pikola
Neúnavná pisatelka 18109 příspěvků 20.04.18 14:14

Já počkala 2 měsíce

Sofyanda123
Povídálka 12 příspěvků 20.04.18 14:15

Ahoj já nevím u prvního SP sem nečekala a skončilo to zase dalším SP já se teď bojím do toho jít znova aby to neskončilo stejně tak já osobně radši počkám :)

Shari81
Kelišová 5951 příspěvků 20.04.18 14:16

Myslíš, že je tu někdo zkušenější než tvůj lékař? :roll: počkala bych, doktor to neříká pro nic za nic…

Tichošlápek
Echt Kelišová 8179 příspěvků 20.04.18 14:21

Pockala bych

Anonymní  20.04.18 14:22
@mau-mau mám trochu strach protože se mi tohle už jednou stalo před rokem sem otěhotněla a zkončilo to SP za měsíc sem otěhotněla znova a v 10tt sem potratila teď po roce se nám to podařilo znova a takhle to zkončilo ale sem v pořádku jen trochu psychika ale snažím se stim vyrovnat ale miminko už moc chci i měsic je pro mě dlouhéj nezlobt se už toho malého chci jestli se tady doctu že radši bych měla počkat tak počkám chci jen číst vaše příběhy aby mi to dalo trochu naději :) @pikola je to si lepší počkat že??:)
@Sofyanda123 píše:
Ahoj já nevím u prvního SP sem nečekala a skončilo to zase dalším SP já se teď bojím do toho jít znova aby to neskončilo stejně tak já osobně radši počkám :)

To mě mrzí doufám e se brzo zadari :)

Anonymní  20.04.18 14:24

@Shari81 přesvědčila jsme se že lékaři se protiřeci jen se ptám na příběh jestli se to už nekomu podařilo @Tichošlápek dobře tak počkáme :)

prokopa
Stálice 56 příspěvků 20.04.18 14:27

Je lepší počkat a snažit se až po další mestruaci. Kvůli všem vyšetřením, screeningům atd., protože od prvního dne menstruace se zjišťuje kdy došlo k početí a pak doktor ví celkem přesně, který týden těhotenství právě probíhá a na jaké vyšetření tě poslat. Tak ať to příště klapne 8)

Sofyanda123
Povídálka 12 příspěvků 20.04.18 14:27

Chápu tě ani nevíš jak moc taky si přejí miminko ale počkej ten měsíc lepší měsíc než zas o miminko přijít neboj se určitě se ho dočkas :)

Anonymní  20.04.18 14:45

Pockala bych…menstruace ma svuj vyznam. Docisti delohu, obnovi se sliznice, nastartuje „prirozeny“ hormonalni cyklus…Ja cekala 3 mesice, ale mela jsem 2× kyretaz a ATB. Zadarilo se na prvni pokus.

Anonymní  20.04.18 14:52

Dobře asi na tom něco bude a radši počkáme ale měsíčky by měli normálně přijít že ano??

Markéta80
Hvězda diskuse 37247 příspěvků 20.04.18 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych poradit před 14dny jsme samovolně potratila v 6tt bez revize a doktor říkal že ať počkám měsíc a můžeme se snažit..doufám že měsíčky přijdou četla jsme plno diskuzi že kolikrát nepřišli i 2měsíce ale k tématu čekali by jste ten měsíc nebo by jste se začali snažit hned?? Jen chci poradit prosím nechci nějaké odpovědi jako že neposlouchám doktora a pod chci se jen se zkušenéjma holkama poradit :) děkuji

já počkala do další ms, velké plus že to bylo bez revize takže žádný násilný zásah. U mě ani s léky vůbec nebyla ovulace a otěhotněla jsme až pak další cyklus ;)

srpen89
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 21.04.18 11:16

V 6.tt. vetsina z nas ani nevi, ze vubec byla tehotna, natoz, ze potratila. Takze nechapu na co cekat.

Anonymní  21.04.18 15:29

Ja jsem na nic necekala a otehotnela jsem cca 14 dnu po potratu. Nyni jsem uz v 26tt a musim to „zaklepat na drevo“…vse je v poradku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama