Čekat nebo nečekat? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:11
Čekat nebo nečekat? :)

Ahoj holky chtěla bych poradit před 14dny jsme samovolně potratila v 6tt bez revize a doktor říkal že ať počkám měsíc a můžeme se snažit..doufám že měsíčky přijdou četla jsme plno diskuzi že kolikrát nepřišli i 2měsíce ale k tématu čekali by jste ten měsíc nebo by jste se začali snažit hned?? Jen chci poradit prosím nechci nějaké odpovědi jako že neposlouchám doktora a pod chci se jen se zkušenéjma holkama poradit :) děkuji

Přečtěte si článek: Otěhotnění po potratu: Za jak dlouho se zadaří?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3112 příspěvků 20.04.18 14:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych poradit před 14dny jsme samovolně potratila v 6tt bez revize a doktor říkal že ať počkám měsíc a můžeme se snažit..doufám že měsíčky přijdou četla jsme plno diskuzi že kolikrát nepřišli i 2měsíce ale k tématu čekali by jste ten měsíc nebo by jste se začali snažit hned?? Jen chci poradit prosím nechci nějaké odpovědi jako že neposlouchám doktora a pod chci se jen se zkušenéjma holkama poradit :) děkuji

Když to bylo bez revize, tak bych to neviděla jako nějaký průšvih. Podle mě do toho můžete v klidu jít už teď :palec: v podstatě je to jako po MS.

pikola
Neúnavná pisatelka 18707 příspěvků 20.04.18 14:14

Já počkala 2 měsíce

Sofyanda123
Povídálka 21 příspěvků 20.04.18 14:15

Ahoj já nevím u prvního SP sem nečekala a skončilo to zase dalším SP já se teď bojím do toho jít znova aby to neskončilo stejně tak já osobně radši počkám :)

Shari81
Kelišová 5978 příspěvků 3 inzeráty 20.04.18 14:16

Myslíš, že je tu někdo zkušenější než tvůj lékař? :roll: počkala bych, doktor to neříká pro nic za nic…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 20.04.18 14:21

Pockala bych

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:22
@mau-mau mám trochu strach protože se mi tohle už jednou stalo před rokem sem otěhotněla a zkončilo to SP za měsíc sem otěhotněla znova a v 10tt sem potratila teď po roce se nám to podařilo znova a takhle to zkončilo ale sem v pořádku jen trochu psychika ale snažím se stim vyrovnat ale miminko už moc chci i měsic je pro mě dlouhéj nezlobt se už toho malého chci jestli se tady doctu že radši bych měla počkat tak počkám chci jen číst vaše příběhy aby mi to dalo trochu naději :) @pikola je to si lepší počkat že??:)
@Sofyanda123 píše:
Ahoj já nevím u prvního SP sem nečekala a skončilo to zase dalším SP já se teď bojím do toho jít znova aby to neskončilo stejně tak já osobně radši počkám :)

To mě mrzí doufám e se brzo zadari :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:24

@Shari81 přesvědčila jsme se že lékaři se protiřeci jen se ptám na příběh jestli se to už nekomu podařilo @Tichošlápek dobře tak počkáme :)

prokopa
Stálice 69 příspěvků 20.04.18 14:27

Je lepší počkat a snažit se až po další mestruaci. Kvůli všem vyšetřením, screeningům atd., protože od prvního dne menstruace se zjišťuje kdy došlo k početí a pak doktor ví celkem přesně, který týden těhotenství právě probíhá a na jaké vyšetření tě poslat. Tak ať to příště klapne 8)

Sofyanda123
Povídálka 21 příspěvků 20.04.18 14:27

Chápu tě ani nevíš jak moc taky si přejí miminko ale počkej ten měsíc lepší měsíc než zas o miminko přijít neboj se určitě se ho dočkas :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:45

Pockala bych…menstruace ma svuj vyznam. Docisti delohu, obnovi se sliznice, nastartuje „prirozeny“ hormonalni cyklus…Ja cekala 3 mesice, ale mela jsem 2× kyretaz a ATB. Zadarilo se na prvni pokus.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 14:52

Dobře asi na tom něco bude a radši počkáme ale měsíčky by měli normálně přijít že ano??

Markéta80
Hvězda diskuse 38708 příspěvků 20.04.18 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych poradit před 14dny jsme samovolně potratila v 6tt bez revize a doktor říkal že ať počkám měsíc a můžeme se snažit..doufám že měsíčky přijdou četla jsme plno diskuzi že kolikrát nepřišli i 2měsíce ale k tématu čekali by jste ten měsíc nebo by jste se začali snažit hned?? Jen chci poradit prosím nechci nějaké odpovědi jako že neposlouchám doktora a pod chci se jen se zkušenéjma holkama poradit :) děkuji

já počkala do další ms, velké plus že to bylo bez revize takže žádný násilný zásah. U mě ani s léky vůbec nebyla ovulace a otěhotněla jsme až pak další cyklus ;)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 21.04.18 11:16

V 6.tt. vetsina z nas ani nevi, ze vubec byla tehotna, natoz, ze potratila. Takze nechapu na co cekat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.18 15:29

Ja jsem na nic necekala a otehotnela jsem cca 14 dnu po potratu. Nyni jsem uz v 26tt a musim to „zaklepat na drevo“…vse je v poradku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama