55 DC - menstruace nikde a těhotenský test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 11:38
55 DC, ms nikde a tt negativní

Dobrý den. Vkládám anonymně, protože tu mám známé, tak aby se to nerozkřiklo. :)
Snažíme se o miminko. Dnes jsem 55 den cyklu a menstruace nikde. Většinou jí nemám pravidelnou a stane se, že se mi natáhne třeba i k těm 40 dnům, ale 55 je teda na mě dost. :D Dělala jsem si těhotenský test minulý týden, to byl negativní a v pondělí byl také negativní. Pokud to nepřijde do pondělí dojdu si k doktorovi (dřív se nedostanu). Napadlo mě, ale je možné, že ovulace byla třeba až kolem 40 DC a proto je test negativní? Nebo tak dlouho by ovulace už být nemohla?
Asi tři dny mi teď bylo trochu nevolno od žaludku, ale zároveň už asi týden možná déle cítím jakoby lehké menstruační bolesti. Tak jsem z toho jelen. :D

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 18.04.18 11:44

Já bych asi spíř řekla, že je to nějaký problém s hormony. Jinak v takhel dlouhém cyklu třeba ani ovu mít nemusíš.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18965 příspěvků 18.04.18 12:14

Mohla být později. Já měla ovulaci jednou 63 DC. A běžně kolem 30 dc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama