55 DC - menstruace nikde a těhotenský test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 11:38
55 DC, ms nikde a tt negativní

Dobrý den. Vkládám anonymně, protože tu mám známé, tak aby se to nerozkřiklo. :)
Snažíme se o miminko. Dnes jsem 55 den cyklu a menstruace nikde. Většinou jí nemám pravidelnou a stane se, že se mi natáhne třeba i k těm 40 dnům, ale 55 je teda na mě dost. :D Dělala jsem si těhotenský test minulý týden, to byl negativní a v pondělí byl také negativní. Pokud to nepřijde do pondělí dojdu si k doktorovi (dřív se nedostanu). Napadlo mě, ale je možné, že ovulace byla třeba až kolem 40 DC a proto je test negativní? Nebo tak dlouho by ovulace už být nemohla?
Asi tři dny mi teď bylo trochu nevolno od žaludku, ale zároveň už asi týden možná déle cítím jakoby lehké menstruační bolesti. Tak jsem z toho jelen. :D

Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 18.04.18 11:44

Já bych asi spíř řekla, že je to nějaký problém s hormony. Jinak v takhel dlouhém cyklu třeba ani ovu mít nemusíš.

andelka83
Generální žvanilka 20197 příspěvků 18.04.18 12:14

Mohla být později. Já měla ovulaci jednou 63 DC. A běžně kolem 30 dc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >