Krvavý výtok (hlen) po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 16:17
Krvavý výtok (hlen)

Ahoj holky.
V Lednu jsem vysadila HA. Až doteď se s přítelem snažíme o miminko. Každá menstruace přišla o cca 5 dní později. Dnes je to ale už 16 den kdy mám zpoždění. Před 5 dny se stalo ale něco divného. Začal ze mne téct hustý krvavý výtok (hlen), pořád to ještě nepřestalo.
Mohu to počítat jako menstruaci? Opravdu nevím, nikdy dřív se mi to ještě nestalo.
Prosím o radu.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 16:19

A proč nejdeš na gyndu když to trvá 5 dní a je ti to podezřelý? :roll:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 17.04.18 16:19

Zajdi k doktorovi :)

radkka
Generální žvanilka 20647 příspěvků 17.04.18 16:31
@Anonymní píše:
A proč nejdeš na gyndu když to trvá 5 dní a je ti to podezřelý? :roll:

Proč zneužíváš anonymitu?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >