Početí bez lásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wants
Povídálka 18 příspěvků 16.04.18 07:54
poceti bez lasky

Zdravim vas, rada bych se s vami podelila o pribeh a zajimal by me vas nazor.

S pritelem jsme 5let, mi je 30, jemu 26let, oba studujeme a ja zaroven hodne pracuju, za poslednich 10let se mi podarilo nasetrit na dva byty v centru prahy. pritel je z rodiny, ktera ho financne podporuje a krom brigad ve svem oboru nemusi delat nic. mam pocit ze je trochu bez tahu na branku a to mi vadi… v lete jsme cestovali po indii, kde jsme taky otehotneli a v 10tt jsem potratila. Celou dobu vztahu pochybuju o tom, ze pritele miluju. Rikam si, vesmir mi nikoho jineho do zivota neposlal, nikdo se mi nelibi a od vetsiny muzu prcham do klidneho domova k tomu memu troubovi a mohu byt sama sebou. Pred par mesici odjel pritel na studijni staz, mi neni smutno, vsechno funguje, pocit odlehceni, svoboda pro vlastni myslenky a jejich realizaci. Uvedomila jsem si, ze ho nemiluju a asi ani nepotrebuju, presto jsem si vypocitala plodne dny a pozadala ho, aby prijel. Udelali jsme si pekny vikend plny syrove pravdy - ja mu uprimne rikam vsechny sve myslenky a pocity a on jakoby mi neveri a mysli si, ze s nim stejne zustanu navzdy- desive… Delali jsme to nechranene ve trech dnech po sobe -v ovulaci. Ted tu vedle me lezi clovek, ktereho nemiluju, spise dobry kamarad. neni chytrejsi, schopnejsi, pracovitejsi, je spis slabsi.
dite bych si prala, ale takhle? je to jediny zpusob jak ho ziskat? je mi sice 30let, ale opravdu bych si nikoho, kdo by stal za lasku uz nenasla? co kdyz se tento kluk jeste rozjede a nakonec to bude spravna volba do zivota?
zivot bez lasky, bez tvurci energie, bez divokosti, to si neumim predstavit. muzu ted vstat a jit koupit postinor, zabiju tim 5lety vztah, moznost mit vytouzene dite, moznost zmenit svuj zivot mozna k lepsimu.

a nebo mit dite a treba se to vsechno uvidi?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 5935 příspěvků 16.04.18 07:58

Ty hlavně dítě vůbec zatím neměj, nejsi na to psychicky dost zralá, jestli se snažíš schválně o dítě s člověkem kterého nemiluješ a mluvíš o něm jako troubovi, tak nejsi připravená na to mít dítě, nejsi schopná si srovnat svůj vlastní život a do toho chceš přivést dítě?

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 16.04.18 08:01

Nooooooooo, tady si na tobě smlsnou :D Ve mě leží otázka od začátku čtení a to, proč si teď pokládáš tak zásadní otázky, když už je po všem? Neměla jsi o tom uvažovat dřív, než jsi vypočítala plodné dny a měla s ním sex? On ví, že jsi měla ovu a že možná zadělal na „problém“? Nepřijde mi to k němu fér, jesstliže ho také nechtěl.. Bude na něj platit jen proto, že tys chtěla, ale žít s ním nebude? :nevim: :zed: :zed: Na mě nějaké moc zmatené

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 16.04.18 08:06

Myslim si, ze spis nez dite bys potrebovala psychologa. Snazis se o dite s clovekem, kterým v podstate pohrdas a chvili na to bys bezela pro Postinor…

To, ze jsi nešťastná, neni chyba tveho pritele… :nevim:

Potrebujes si srovnat priority a celkove prijit na to, co vlastne od zivota chces.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 16.04.18 08:09

Chápu, že se potřebuješ vypovídat, ale na tohle ti nikdo neodpoví :nevim:… To si musíš rozhodnout ty sama. Já si našla chlapa podle rozumu, láska se dostavila později, máme dvě děti, klape to, mám ho rada, neměnila bych. Před tím jsem měla dva vztahy 5 a 3 roky, oba začli šílenou láskou, po cca 2-3letech se mi začínali otevírat oči a zjišťovala jsem, že to asi nebude ten pravý. Takže pokud chceš dítě hned teď asi je blbost se rozcházet, najít si jiného a čekat jestli je to ten onen nebo ne. Ale zase mít dítě s troubou :nevim:… Měla jsi to řešit dřív, promiň :roll:

Příspěvek upraven 16.04.18 v 08:12

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 16.04.18 08:11

Muzes dat pleas know how, jak se da pri studiu za tak kratkou dobu vydelat na 2 byty v centru phy?…to je to jedine, co je na tvym prispevku „zajimave“ :think:

renap
Ukecaná baba ;) 1620 příspěvků 16.04.18 08:13

Marně přemýšlím, jak se dá vydělat cca 20 mil. jen tak mmch při studiu.,během deseti let. 8o

kacz
Kelišová 5966 příspěvků 16.04.18 08:15

@wants tohle je buď vtip anebo jsi naprosto sobecká a nevyzrálá osoba… dítě z toho snad nebude, ty nech přítele jít, ať si muze najit někoho, kdo si ho bude vážit a bude ho milovat… a udělej si v sobě pořádek. Tvoje chování je nefér k příteli i k dítěti.

Doe_Jane
Kelišová 5935 příspěvků 16.04.18 08:15

@lajovka @renap v Itálii holky, v Itálii… :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 3911 příspěvků 16.04.18 08:16
@lajovka píše:
Muzes dat pleas know how, jak se da pri studiu za tak kratkou dobu vydelat na 2 byty v centru phy?…to je to jedine, co je na tvym prispevku „zajimave“ :think:

Tak třeba je to podnikavá dívka, ale mám pocit, že s jejím přístupem k životu jí to stejně štěstí nepřinese. Nevím jakého muže by si musela najít, aby se minimálně přiblížil jejím schopnostem. :think:

Aduš8
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 16.04.18 08:17

Mně z textu přijde, že si přijdeš nad svým přítelem nadřazeně, jen proto, že jsi toho podle svých slov, v životě víc dosáhla. Řešíš jen kdo a jak vzal peníze, ale nikde se nezmiňuješ o tom, jak se k tobě chová a jaký je vztah mezi vámi. Píšeš, že máš konečně čas sama pro sebe, na své myšlenky a jejich realizaci a vzápětí, že chceš dítě? Tak to běž pro ten Postinor, s dítětem na to prvních pár let asi čas mít nebudeš. A měla bys celkově změnit postoj k mužům, jestli pro tebe bude každý jen trouba, který toho nezvládl tolik, co ty, tak toho pravého ti ani vesmír nenajde.

renap
Ukecaná baba ;) 1620 příspěvků 16.04.18 08:17

@Doe_Jane :potlesk: Začíná mi svítat, už se nedivim, že přítel nemá tah na branku

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32528 příspěvků 10 inzerátů 16.04.18 08:20

Ahoj, zkus se ze svých pocitů vypovídat psycholožce, můžeš na tento mail: poradna@emimino.cz. Život s partnerem není soutěž, kdo je chytřejší, rychlejší. V dnešní době je sice úplně běžné vychovávat dítě jako samoživitelka nebo ho mít s otcem ve střídavé péči, ale pokud chceš úplnou rodinu, je potřeba pochopit, že ten druhý tu není od toho, aby ti zajišťoval stálou zábavu, vzrušení… že vztah a láska není o tom, že ten druhý se může přetrhnout, aby tě v něčem trumfnul.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 16.04.18 08:22
@renap píše:
Marně přemýšlím, jak se dá vydělat cca 20 mil. jen tak mmch při studiu.,během deseti let. 8o

Napadl me maximalne prodej drog nebo burza :mrgreen:

Příspěvek upraven 16.04.18 v 08:26

jdukolem
Hvězda diskuse 49254 příspěvků 16.04.18 08:23
@wants píše:
Zdravim vas, rada bych se s vami podelila o pribeh a zajimal by me vas nazor.

S pritelem jsme 5let, mi je 30, jemu 26let, oba studujeme a ja zaroven hodne pracuju, za poslednich 10let se mi podarilo nasetrit na dva byty v centru prahy. pritel je z rodiny, ktera ho financne podporuje a krom brigad ve svem oboru nemusi delat nic. mam pocit ze je trochu bez tahu na branku a to mi vadi… v lete jsme cestovali po indii, kde jsme taky otehotneli a v 10tt jsem potratila. Celou dobu vztahu pochybuju o tom, ze pritele miluju. Rikam si, vesmir mi nikoho jineho do zivota neposlal, nikdo se mi nelibi a od vetsiny muzu prcham do klidneho domova k tomu memu troubovi a mohu byt sama sebou. Pred par mesici odjel pritel na studijni staz, mi neni smutno, vsechno funguje, pocit odlehceni, svoboda pro vlastni myslenky a jejich realizaci. Uvedomila jsem si, ze ho nemiluju a asi ani nepotrebuju, presto jsem si vypocitala plodne dny a pozadala ho, aby prijel. Udelali jsme si pekny vikend plny syrove pravdy - ja mu uprimne rikam vsechny sve myslenky a pocity a on jakoby mi neveri a mysli si, ze s nim stejne zustanu navzdy- desive… Delali jsme to nechranene ve trech dnech po sobe -v ovulaci. Ted tu vedle me lezi clovek, ktereho nemiluju, spise dobry kamarad. neni chytrejsi, schopnejsi, pracovitejsi, je spis slabsi.
dite bych si prala, ale takhle? je to jediny zpusob jak ho ziskat? je mi sice 30let, ale opravdu bych si nikoho, kdo by stal za lasku uz nenasla? co kdyz se tento kluk jeste rozjede a nakonec to bude spravna volba do zivota?
zivot bez lasky, bez tvurci energie, bez divokosti, to si neumim predstavit. muzu ted vstat a jit koupit postinor, zabiju tim 5lety vztah, moznost mit vytouzene dite, moznost zmenit svuj zivot mozna k lepsimu.

a nebo mit dite a treba se to vsechno uvidi?

ne neuvidí jen se to vygraduje a budeš si připadat v pasti..
 proč?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama