Reklama

Prosím o radu Duphaston

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 21:56
Prosím o radu duphaston

Ahoj holky, psala jsem tu už několikrát ale už nevím s kým se o to podělit. Je to třetí měsíc co mám špatnou ms, poprvé jen 4 dny to ušlo minulý měsíc 23+9 po injekci, dnes mám 17 dní.
Byla jsem ráno u gynekologa a ten mi předepsal duphaston na srovnání..
S přítelem by jsme chtěli miminko ale zatím se nám nedaří.. :roll: prej nějaká nerovnováha a prej taky je to váhou mám pár kil navíc a snažím se s tím bojovat..
Co říkáte na ten duphaston? podařilo se někomu po něm otěhotnět? Začínám brát kyselinu listovou a pít kotryhelovy čaj tak uvidíme co to dokáže.. :nevim:
Byla mi nabízená i antikoncepce ale jelikož se snažíme o miminko nechci ji dále užívat brala sem ji delší dobu..a vše bylo ale v pořádku tak nevím..děkuji

Reklama

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3141 příspěvků 24.04.18 06:42

Já krvacela během cyklu, tedy spíš spinila, třeba od půlky do konce a pak MS, ta skončila, třeba týden klid a pak zase spineni..Tak jsem dostala od dr. Duphaston na 3m, no a řekli jsme si, že pak začneme pracovat na miminku. Nakonec jsem na konci léčebné kůry zjistila, že už těhotná jsem. :D Takže jsem otěhotněla 3.m braní Duphastonu. Mně pomohl :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama