Prosím o radu Duphaston

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 21:56
Prosím o radu duphaston

Ahoj holky, psala jsem tu už několikrát ale už nevím s kým se o to podělit. Je to třetí měsíc co mám špatnou ms, poprvé jen 4 dny to ušlo minulý měsíc 23+9 po injekci, dnes mám 17 dní.
Byla jsem ráno u gynekologa a ten mi předepsal duphaston na srovnání..
S přítelem by jsme chtěli miminko ale zatím se nám nedaří.. :roll: prej nějaká nerovnováha a prej taky je to váhou mám pár kil navíc a snažím se s tím bojovat..
Co říkáte na ten duphaston? podařilo se někomu po něm otěhotnět? Začínám brát kyselinu listovou a pít kotryhelovy čaj tak uvidíme co to dokáže.. :nevim:
Byla mi nabízená i antikoncepce ale jelikož se snažíme o miminko nechci ji dále užívat brala sem ji delší dobu..a vše bylo ale v pořádku tak nevím..děkuji

Reklama

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3017 příspěvků 24.04.18 06:42

Já krvacela během cyklu, tedy spíš spinila, třeba od půlky do konce a pak MS, ta skončila, třeba týden klid a pak zase spineni..Tak jsem dostala od dr. Duphaston na 3m, no a řekli jsme si, že pak začneme pracovat na miminku. Nakonec jsem na konci léčebné kůry zjistila, že už těhotná jsem. :D Takže jsem otěhotněla 3.m braní Duphastonu. Mně pomohl :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama