Adventní kalendář 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cucik14
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 01.12.18 20:50
Adventní kalendář 2018

Maminky, koukala jsem, že zase běží tu na emiminu soutěž adventní kalendář, máte tip ještě na jiné stránky, kde se takto soutěži :)? Díky a hodně štěstí ve hře!

Reakce:
Ketris
Echt Kelišová 9595 příspěvků 01.12.18 22:14

Pridavam se :mavam:

Filzefina
Stálice 93 příspěvků 01.12.18 22:53
@cucik14 píše:
Maminky, koukala jsem, že zase běží tu na emiminu soutěž adventní kalendář, máte tip ještě na jiné stránky, kde se takto soutěži :)? Díky a hodně štěstí ve hře!

Je ja to nenasla. Kde to najdu prosim?

cucik14
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 02.12.18 17:48

@Filzefina mě se to zobrazí po rozkliknuti hlavniho menu ;)

laetti
Kecalka 496 příspěvků 12.12.18 22:21

Já vím ještě o kalendáři na stránkách Kauflandu a Jysku a Nivea :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >