Máte život jaký jste si vysnili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 14:33
Máte život jaký jste si vysnili?

Chci se zeptat jestli se tady někomu splnili v životě věci jak je chtěl třeba v dospívání, kolem 18. Jestli máte život jaký jste vždycky chtěli a vysnili si. Jak to máte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Kecalka 432 příspěvků 01.12.18 14:38

o tom jak skvělý mám život se mi ani nikdy nesnilo… ale ani se mi o tom moc nechce mluvit, aby se náhodou něco nepokazilo :)
ale vždy jsem chtěla manžela a dítě a to mám, nikdy jsem nechtěla být třeba ve třiceti svobodná a bezdětná, to by byla moje noční můra

nostress
Extra třída :D 13593 příspěvků 01.12.18 14:40
@Anonymní píše:
Chci se zeptat jestli se tady někomu splnili v životě věci jak je chtěl třeba v dospívání, kolem 18. Jestli máte život jaký jste vždycky chtěli a vysnili si. Jak to máte?

Zatím díky Bohu, ano.A ještě mnohem hezčí, než jaký jsem si v omnácti vysnila.Ale nic není zadarmo, člověk si musí za svým snem jít. :kytka:

Katy 7
Kelišová 5276 příspěvků 01.12.18 14:53

Také mám díky Bohu, vše o čem jsem snila. Dům jaký jsem si vysnila už v dětství. Velkou rodinu, která drží pohromadě. Děti které mě lecčemu naučily a muže, kterého pořád miluji, i když bych ho v některých momentech poslala tam kam slunce nesvítí :mrgreen: :mrgreen:
A práci, která mě naplňuje a obohacuje.

Fiducia
Generální žvanilka 24303 příspěvků 01.12.18 14:53

Mám, co jsem chtěla, i to, co by vůbec nenapadlo :lol: Akorát s jiným chlapem, než jsem to tehdy plánovala. Jsem spokojená :srdce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 01.12.18 14:59

Mam daleko víc než to o cem jsem snila :srdce:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 01.12.18 15:00

Profesne ne, ale za to muzou iluze o oboru jako takovem. A v osobnim se mi splnily i veci o kterych se mi ani nesnilo.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 01.12.18 15:00

Chtěla jsem být doktorka se skvělou kariérou, mít peníze, cestovat, užívat si… Mám jen gympl, dvě děti plus jedno na cestě, peníze musím stále počítat, cestování = už jen rodinné výlety, nemám ani blbej řidičák.. Ale nestěžuju si :lol: :mrgreen: je to něco úplně jinýho než jsem si vysnila, ale rozhodně ne špatnýho :nevim: tak nějak jsem zlenivěla a zpohodlněla, že mě to ani nemrzí, beru jak to přijde :mrgreen: jsem ráda, že mám super chlapa, zdravé děti a ve svých 27 letech je snad i čas si dodělat víc, když se mi teda bude chtít… což se mi teď nechce :lol: :lol: na VŠ už jsem moc líná a řídit auto se vlastně bojím, v dnešní době … No, takže tak :lol:

Kattii
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 01.12.18 15:04

Ano, splnilo se mi hodně věcí, které jsem si vysnila :srdce:

annelisa
Povídálka 15 příspěvků 01.12.18 15:05

Já teda ne, nikdy mě nenapadlo, že všechno dopadne takhle, a kdyby mi to někdo vykládal, když mi bylo patnáct, asi bych mu nevěřila. Ale co… nějak bylo, nějak bude, věšet se kvůli tomu nebudu. :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 40436 příspěvků 01.12.18 15:08

vlastně víceméně ano ;)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 4167 příspěvků 01.12.18 15:09

nejdřív jsem chtěla být princezna, ale prý nic moc svoboda projevu a já se přetvařovat neumím… pak jsou dlouho chtěla být zpěvačka, to by se mi fakt líbilo, ale mám hudební hluch, takže jediný kdo poslouchá můj zpěv je sprchový kout a ti ten už párkrát málem utek…

jinak se mám skvěle a doufám, že mi to vydrží, že za deset let budu mít pořád mého úžasného manžela a zdravé dítě (aspon jedno) a že budu mít kde bydlet a že budu mít finance, nemusí jich být moc, ale tak, abysme nemuseli počítat korunu. To bych byla štastná. :srdce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8780 příspěvků 01.12.18 15:16

Profesně bych se ráda po druhé MD posunula, ale ne nutně :) jinak jsem úplně spokojená - úžasný manžel, jeden chlapec na světě, druhý prcek za pár týdnů taky. Rodina je zdravá, bydlení si s přicházejícím druhým dokončujeme k obrazu našemu (no spíš mému :oops: :lol: ).

Kriss Tina
Kelišová 5962 příspěvků 01.12.18 15:28

Ještě ne, ale pomalu ale jistě k tomu směřujeme, vše má svůj čas ;) nicméně už teď mám víc než sem v nějakých 18 myslela že mít budu :hug:

Šarlota4
Extra třída :D 10030 příspěvků 01.12.18 16:03

Ano splnilo se mi naprosto vse. Az me to obcas desi a rikam si, kdy me zivot sekne pres ruce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >