Ahoj holky radu?

Anonymní
26.11.19 15:23

Ahoj holky radu?

Ahoj holky potřebuji se asi vypsat nebo s někým pokecat jestli to měl nekdo podobně podělit se o zkušenost nevím. Předem Vas prosím abyste si nechali hloupé narážky stranou…
Kde začít jsme s přítelem spolu docela dlouho a asi půl roku co jsme se k sobě nastěhovali nevím všechno bylo dobrý občasny hádky ale kde to není všechno jsme zvládli ale teď poslední dobou mám pocit že by někoho mohl mít.. Taky to mezi námi chvíli dost skripalo i sme spolu nespali a podobně.. Ale vše nakonec dobrý.. Měla jsem takový pocit byl často sám venku prej s kamarády nevím třeba jednou dvakrát do týdne jde řekne že s přáteli do noci nevím druhý den se nějak moc nevyptavam pořád měl mobil možná jsem paranoidní nevím ale před nedávnem máme společný paušál a přišlo nám větší vyúčtování na jeho čísle a tak jsme to spolu pročítali pkk jsem tam narazila na jedno číslo se kterým neustále volá píše to bylo dobrý ale byl tam smsky třeba v noci brzo ráno i celý den nedalo mi to a postupně jsem si našla číslo komu patří vím i jak vypadá.. Příteli jsem nic neřekla nemám jasný důkaz vím že by toto nějak vymluvil..nedalo mi to a tě osobě jsem napsala ať ho nechá být ale zapira takže asi o mě ví nevím co si myslet.. už nevím co mám dělat zrovna nám to klape i po intimní stránce takže nevím asi to nechám tak ale bojím se že to bude pokračovat díky…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.11.19 15:28

Nejlepsi bude si s pritelem proste promluvit. Ja chapu ze mu to nechces rict, ale vztah je hlavne o komunikaci a takhle by ses dal akorat trapila. Vecer si s nim sedni a rekni mu to a zeptej se, co je to za cislo a proc si smskuje tak brzo rano/v noci (mej po ruce to vyuctovani abys mu to ukazala). Takhle uvidis primo jeho reakci. A pokud ti bude zapirat a rekne ze je to treba kolega, tak reknes, ze mu ted spolecne zavolate :lol: ja nevim ale nedokazala bych to takhle tajit ze mam nejake podezreni :think:

• Citovat
  • Nahlásit
17924
26.11.19 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky potřebuji se asi vypsat nebo s někým pokecat jestli to měl nekdo podobně podělit se o zkušenost nevím. Předem Vas prosím abyste si nechali hloupé narážky stranou…
Kde začít jsme s přítelem spolu docela dlouho a asi půl roku co jsme se k sobě nastěhovali nevím všechno bylo dobrý občasny hádky ale kde to není všechno jsme zvládli ale teď poslední dobou mám pocit že by někoho mohl mít.. Taky to mezi námi chvíli dost skripalo i sme spolu nespali a podobně.. Ale vše nakonec dobrý.. Měla jsem takový pocit byl často sám venku prej s kamarády nevím třeba jednou dvakrát do týdne jde řekne že s přáteli do noci nevím druhý den se nějak moc nevyptavam pořád měl mobil možná jsem paranoidní nevím ale před nedávnem máme společný paušál a přišlo nám větší vyúčtování na jeho čísle a tak jsme to spolu pročítali pkk jsem tam narazila na jedno číslo se kterým neustále volá píše to bylo dobrý ale byl tam smsky třeba v noci brzo ráno i celý den nedalo mi to a postupně jsem si našla číslo komu patří vím i jak vypadá.. Příteli jsem nic neřekla nemám jasný důkaz vím že by toto nějak vymluvil..nedalo mi to a tě osobě jsem napsala ať ho nechá být ale zapira takže asi o mě ví nevím co si myslet.. už nevím co mám dělat zrovna nám to klape i po intimní stránce takže nevím asi to nechám tak ale bojím se že to bude pokračovat díky…

Hele cizímu se radi lehko… Takže bych se na něj vyprdla, hádat se s někým ještě před dětma a do toho ta cizí ženská :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
26.11.19 15:29

Když to necháš, tak zůstáváš s chlapem, co tě podvádí. Osobně bych tohle nechtěla ani za nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
26.11.19 16:28

Je to blb, když Ti ukazuje, kam píše a volá. Vydírat sexem (spíše nesexem) má své následky. Tohle se bude blbě lepit… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 20:22
@Anonymní píše:
Nejlepsi bude si s pritelem proste promluvit. Ja chapu ze mu to nechces rict, ale vztah je hlavne o komunikaci a takhle by ses dal akorat trapila. Vecer si s nim sedni a rekni mu to a zeptej se, co je to za cislo a proc si smskuje tak brzo rano/v noci (mej po ruce to vyuctovani abys mu to ukazala). Takhle uvidis primo jeho reakci. A pokud ti bude zapirat a rekne ze je to treba kolega, tak reknes, ze mu ted spolecne zavolate :lol: ja nevim ale nedokazala bych to takhle tajit ze mam nejake podezreni :think:

Už to pravé nejde no…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 20:23

@mdvorak nepochopila sem :) :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 20:23

@Bubla Bůčková děti nemáme

• Citovat
  • Nahlásit
1066
26.11.19 20:31
@Anonymní píše:
@mdvorak nepochopila sem :) :D

dost skripalo i sme spolu nespali a podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat