Ahojky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lipuding
Nováček 1 příspěvek 10.11.08 14:55
Ahojky

Od srpna jsem nedostala MS…když už se nedostavila ani v září, zkusila sem těhotenskej test, který byl ale negativní. pobolívá mě v podbříšku, něco jsem přibrala, jsem unavená a děsně náladová. Dnes jsem se rozhodla, že zajdu na gyndu, jenže sem začala ,,špinit", takže zas nic nevím :( můžu být těhotná?

Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 10.11.08 15:07

Proc si i pres spineni na tu gyndu nezajdes?

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 10.11.08 15:33

Kup si další test a uvidíš.
Halka

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 10.11.08 15:52

tak těhotná být sice klidně můžeš, ale jestli si to od srpna nedostala, test byl negativní a začala si špinit, tak neváhej a upaluj na gyndu, protože to může být klidně i nějaká cysta, nebo tak něco. Nechci tě děsit, ale doktor nejsme ani jedna a tady může být každá rada zatraceně drahá…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >