Reklama

Ahojky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lipuding
Nováček 1 příspěvek 10.11.08 14:55
Ahojky

Od srpna jsem nedostala MS…když už se nedostavila ani v září, zkusila sem těhotenskej test, který byl ale negativní. pobolívá mě v podbříšku, něco jsem přibrala, jsem unavená a děsně náladová. Dnes jsem se rozhodla, že zajdu na gyndu, jenže sem začala ,,špinit", takže zas nic nevím :( můžu být těhotná?

Reklama

Reakce:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 10.11.08 15:07

Proc si i pres spineni na tu gyndu nezajdes?

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 10.11.08 15:33

Kup si další test a uvidíš.
Halka

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 10.11.08 15:52

tak těhotná být sice klidně můžeš, ale jestli si to od srpna nedostala, test byl negativní a začala si špinit, tak neváhej a upaluj na gyndu, protože to může být klidně i nějaká cysta, nebo tak něco. Nechci tě děsit, ale doktor nejsme ani jedna a tady může být každá rada zatraceně drahá…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >