AK Bakalářová

29.1.20 07:58

AK Bakalářová

Slečna Bakalářová nikdy nepracovala se mnou osobně, ale je to kamarádka mého bývalého přátele, takže se samozřejmě na spoustě věcech domlouvali. Jednalo se o úplně jednoduché stání – svěření dítěte do péče matky a stanovení výše alimentů. Každý, kdo se dneska podívá na Google si přečte, s čím zhruba může počítat. Tak jsem poslala na soud návrh, a za několik dní mi přišlo vyrozumění od soudu i s kopií návrhu mého bývalého partnera, který byl ovšem zamítnut. Ejhle – kamarádka mu to sice poradila, ale už se pod to nepodepsala. Asi věděla proč. Já jako „laik“ jsem si to četla a styděla se! Druhý den mi volal můj advokát a ptal se, zdali nevím, jestli na tom pan T. pracoval sám, nebo mu někdo radil takovéhle nesmysly vůbec psát… Odvětila jsem, že raději nevím, ale i od něj vím, že zpracovával danou věc právě se sl. Bakalářovou. (Zájemcům ráda pošlu náhled nesmyslů, které mu poradila poslat na soud- včetně nesmyslných fotek bez podložení, nějakých starých zpráv a ofoceného rodného listu, který měl poslaný ode mě přes mobil.) OSTUDA! Když byl návrh (samozřejmě) shozen ze stolu, bývalý přítel se mi omluvil, že se choval jak se choval, protože ho sl. Bakalářová dokonce utvrzovala v tom, že ON dostane dítě do péče… K samotnému stání již přišel v zastoupení jiného advokáta. Tato kancelář určitě není z těch, které vám u soudu nějak pomůžou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama