AKCE V DM!!!!

22315
17.12.06 09:55

AKCE V DM!!!!

Pripadam si trosku jako Horst Fuchs, ale musim Vam napsat

Dnes jsem byla v DM a maji super slevu na Pampers pliny
2 ks za 509KC- do konce prosince, pokud uplatnite vanocny kupon s 25% slevou, vyjdou jen na 370KC za 2 KS a to se vyplati!!!!!
A pozor, pokud sbirate body a mate plnou karticku tak vam odectou jeste 20% !!!!

Cili vas 2 baliky Pampers vyjdou na cca 300KC !!!

No a takhle je to se vsim...........

Kolik vanocnych kuponu mate, tolik kusu zbozi mate za super cenu + 20% na cely nakup, pokud mate hraci kartu

Nakupovani zdar :wink:

A jen tak MMCH, RAsenka MF 2000 Calories je v DM jen za 199KC + slevy----no krasa sama

Katka, spokojena zakaznice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

511
17.12.06 10:06

Kde se daji sehnat ty vanocni kupony???
Alca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
17.12.06 10:07

Ty kupony davali pri nakupu uz v listopadu, ted uz nedavaji........

bylo to na kazdy tyden nejaka sleva
a kdyz mas tu hraci kartu, tak jeden kupon mi prisel i domu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
17.12.06 10:10

Jeste jsem chtela ze ty pliny bez kuponu jsou za 509KC, takze i tak je to super cena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
17.12.06 10:13

Tak to jsou u nas pekny potvory… Do DM chodim pravidelne a ne pro maly nakupy a vanocni kupony mi nedali!!!!Vubec jsem o tom nevedela.

Ale i tak diky za info, i 509 je super cena!!!

Alca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
17.12.06 11:13

alčo,
já ho mám doma a určitě ho nevyužiju. Jestli chceš, hodím ti ho v pondělí do obálky a poštou ti dojde snad už v úterý.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.12.06 19:30

Prý jde ale kupon uplatnit jen jeden na jeden nákup, tak jsem je vyhodila nebudu přece chodit pro každou věc zvlášť.

• Nahlásit
  • Citovat
22315
17.12.06 19:33

Ne, na jeden nakup muzes uplatnit tolik kuponu, kolik zbozi si koupis, plus ta hraci karta, nebo bez karty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
17.12.06 20:24

jjo, v sobotu jsme na tu kartu delali velkej nakup, dostali jsme slevu na celej nakup 20% a jeste k tomu slevu na ty Pampers, tak jsme usetrili 600 :lol: :lol:

nekdy se clovek musi o ty bodiky prihlasit, davaj je za kazdych 100Kc utracenych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
17.12.06 20:53

No já teda koukám…
Tak přesně tento nápad jsem měla taky, že dám kupon k těm slevněným Pamperskám a budu je mít ještě levnější.A na pokladně mi pokladní vzala slevu a naúčtovala 509,–.Tak jsem se jí ptala,proč tolik,když mám slevu.A ona mi řekla,že prý to nejde použít ten kupon na slevněnou věc :evil: :evil: :evil:
Chvíli jsem se s ní dohadovala,pak si slevu vzala zpět a odešla jsem bez Pampersek a naštvaná.To vše se odehrálo v DM v Brně v Intersparu na Vídeňské. :evil: :evil: :evil:
Zítra tam jdu, mám celkovou slevu 20% a to si už pohlídám! :wink:
Ona by klidně sbalila kupon a plínky mi dala bez slevy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.12.06 01:43

Chtěla jsem se zeptat, jestli jsou to ty Pampresky pružné, nebo s pevným pasem? Nechápu, když už umějí lepší(ty pružné), proč nám ještě stále cpou ty obyčejné.

• Nahlásit
  • Citovat
22315
18.12.06 08:20

PAmpersky nemely pruzny pas........treba proto byli tak zlevnene, potrebuji se zbavit starych zasob...........a pak prijdou ty lepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
809
18.12.06 09:20

Tak u nas v KV mi rekli, ze bez hraci karty /tech 15 samolepek/ slevu uplatnit nejde… Mam ji doma, takze budu mit aspon tech 20% + jeden vyrobek za 25%. Takze vicemene zadna zmena oproti normalnimu provozu v DM… Nebo si to u nas v KV spatne vysvetlily prodavacky a okradaji tak zakazniky o jejich vyhody.. Zkratka bez toho kuponu se samolepkama se zadna sleva nekona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
18.12.06 10:29

Holky ja to nechapu

Opravdu ja mohla na jeden nakup uplatnit tech vanocnich kuponu, kolik jsem chtela + jeste 20% na hraci kartu...........

Myslim, ze vas okradaji............na tom kuponu neni napsane ze je to omezene 1 kupon na jeden nakup, ale ze jeden kupon na jedno zbozi!!!!
TAkze prodavacky vas sidi
Akorat nesmis na jedno zbozi uplatnovat 2 kupony= nelze je scitat
A ta sleva 20%, cili hraci karta s 15 body, plati na jakykoliv nakup, a j e jedno jestli uplatnujes vanocni kupony, tak mi to sdelili v DM vcera!!!!!!!

TAk se brante
Tech 25% je do 23.12 a ty karty plati zatim do konce roku.........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9232
18.12.06 10:40

Tak ja se do Dm chystam dnes.A buď ty kupony uplatnim na ty jejich pliny nebo ne UM.Obojiho mame velkou spotřebu.
Jsdem zvědava jak pořídím,ale smad to bude v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama