Akční maminky Letňany

420
25.7.13 06:46

akční maminky

Ahoj holky, zakládám tuto diskuzi, protože mi už přijde, že jsem jediná co má ráda pohyb, dobrou náladu a když se,,něco děje,,. Mám 6 měsíčního kluka, je mi 35let(ale povahě spíš prý méně:-)) a myslím si, že mateřská nemusí být jen o chození s kočárky mezi paneláky. Bydlím měsíc v Letnanech a bohužel jsem tu ještě nenašla nějakou,,akční,, kamarádku, s kterou by se dalo něco podnikat, jako třeba jít si zahrát pinčes, jít s dětma plavat, jet s dětma na výlet někam dál než do okolí čtvrti atd atd :lol: Holky piště jestli to máte některá taky jako já! :mrgreen: Ráda bych nějakou takovou maminu poznala :lol: Jinak jsem veselá, akitvní, společenská :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3607
25.7.13 07:26

Ja bych nejradsi s malym furt nekde jezdila, ale bohuzel nemam svy auto a vlakem s nasim tankem musime jezdit jen ve dvou, takze jsem prikovana v nasem meste. Ale rada si davam malyho do nositka a chodim s nim co to jde, jen nemuzu valit tak rychle jak driv, pak se malej moc klepe :-D Pak s malym chodim na kurzy - vanicky (brzo vymenime za plavani), cviceni, snazim se mit co nejvic aktivit, abych se neuhryzala nudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
25.7.13 07:42

@michee přesně tak-co nejvíc aktivit :palec: Já chodím s Honzíkem na cvičení s miminkama, to se mu moc líbí a pokud možno kamkoliv kam to jde :lol: On se totiž jinak taky nudí, když se pořád něco neděje :lol: A odkud jsi? A jak máš starého chlapečka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
25.7.13 07:53

@i.c. Jsem prave az z Opavy a malymu je 3 a pul mesice, takze zatim s nim moc zabavy neni, ale uz to zacina byt kralet veselejsi. Bohuzel jedina kamaradka, co jsem tu mela, se odstehovala 200 km dal, takze jsem tu sama a o to vic se snazim delat co nejvic aktivit, kdyz je venku hnusne, nebo naopak moc horko na to, abych sla ven, tak se snazim alespon zabavit doma. Strasne nerada se jen tak kopu do zadku, pak toho promarnenyho casu vzdy lituju, ale zase nekdy musim vypnout :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
25.7.13 07:58

@michee úplně mi mluvíš s duše! :lol: škoda, že jsi tak daleko…Já chci ted začít chodit do mateřského centra, plavání je hrozně drahý, tak plavat chodíme na koupák, když je hezky, dám ho na deku do stínu a občas smočím v kruhu ve vodě :lol: jenže tam nemůžu jít sama, protože nevím, jak bych to udělala, až by se mi chtělo třeba čůrat :lol: Navíc Honzík je rád mezi dětmi, baví ho jakékoliv aktivity a když jsme doma a nic se neděje tak i když si hrajem a věnuju se mu, tak je stejně pak protivný :twisted: A já utahaná a nevybitá :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
25.7.13 07:58

Z duše pardon! píšu rychle tak občas dělám chyby :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
25.7.13 08:10

Jo, jsme furt v pérdeli, bohužel nikoli z Letňan. Nabalím dětem zásoby jídla, pití, starsim navíc nějakou susenku nebo bonbony a vyrazíme třeba na 15km výlet. Vlakem jezdíme i s kočárotankem, vždycky někdo pomůže, lidi se tak nešklebí jako v MHD. :D Předevcirem jsme prejeli jen do vedlejšího mestecka, dali si v hospudce oběd a kluci se vyrachali pod vodou, jelikož zrovna kropili fotbalové hřiště. :) Vyrazime kolem devate ráno, vracíme se mezi čtvrtou a osmou odpoledne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
25.7.13 08:12

@i.c. …vezmeš si ho sebou na hajzlík ne..to přeci není žádná věda… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
25.7.13 08:15

@i.c. já bych tě brala hned, škoda že nejsi z Olomouce… hlavně na ty výlety, už se mi nechce jezdit jen samotné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6179
25.7.13 08:23

Tak yjsme nejraději pořád někde na cestách s prckem, rozhodně nejsem mamina, co sedí doma :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
25.7.13 08:23

My taky hodne vyletujem, ale jsme zase z Brna :lol: Me by doma skrablo, stacila mi zima. Ja mam ted uz rocni a s ni je to parada, miluje lidi, takze i mala je spokojena, ze nemusi byt doma.
A s tim koupakem - vezmes s sebou a podrzis na ruce, nez se vycuras. Ja jsem ze zacatku hoooodne resila hygienu a tohle by treba pro me bylo nepredstavitelne :oops: Ale kdyz to clovek sfoukne rychle, mimino nikam neodklada…i ty ruce se daji umyt po jedne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
25.7.13 08:24

@Tuco No jo, ale tam se nevejde kočárek a při představě že držím Jendu v náručí a čůrám, no nevím nevím :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
25.7.13 08:25

Holky vy mě štvete, to tu není žádná z Prahy? :,( jste móóóc daleko :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6179
25.7.13 08:26

@i.c. Kladno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
25.7.13 08:27

@petulatko No přiznám se, že tohle mě nenapadlo :mrgreen: Ale stejně je to náročný, než když jsi na koupáku ve dvou a manžel dost pracuje, takže když se mi nepodaří zlanařit někoho z okolí tak to asi až budou zase vedra zkusím dle vašich návodů.-jak se čůrá s miminem- :mrgreen: :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama