Hledám kamarádku, maminku Kostelní Hlavno a okolí

5210
23.7.13 10:58

Hledám kamarádku,maminku Kostelní Hlavno a okolí

Ahoj,

touto cestou hledám kamarádku z Kostelního Hlavna a okolí na pokec a procházky s kočárkem atd. Jestli tu náhodou některá jste, tak se ozvěte, budu ráda, když se seznámím a pokecám s někým jiným než s malou nebo přítelem :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11341
23.7.13 17:05

Z Kosteláku? Já bydlela v Hlavenci, ale zdrhla jsem odtamtud. Teď bydlíme s přítelem a prckem v Brandejse. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
23.7.13 17:40

No jo. Moc mladých lidí tu není. Věkový průměr 38,no nic moc. A kecat s důchodkyněma v obchodě nic moc zážitek. :) proc uz nebydlite na vesnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
23.7.13 17:46

@MichelleA3 protože nechci, já jsem městskej typ a v Hlavenci to chcíplo :D a hlavně, já tam bydlela u máminýho přítele se kterým bydlí i jeho dospělý děti a prostě jsem chtěla být sama a pak co jsme otěhotněla, tak to nepřipadalo vůbec v úvahu a hlavně je moc nemusim. ;) Občas tam jedu za mamkou, ale rychle zdrhám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
23.7.13 17:51

@mejdylko tak to te naprosto chápu. :) ja jsem z Horních Pocernic, pak Milovice a ted KH, takze změna jak…proto tu někoho potrebuji nebo mi z toho cvakne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
23.7.13 17:54

Oni všichni mladý odtamtuď zdrhaj co? Jsem zjistila, že ty co jsem se snimi kdysi odtatud bavila (ať to byl kostelák, suďák nebo hlavenec) tak všichni se stěhujou do města. Jinak máma žije s Vlasákem, ten má 2 děti Honzu a Verču jestli ti to něco řiká (honza chodívá na plovárnu do suďáku), pak znám Mirindu (tondu hlaváčka), holky Medunovic a Licimberkovi (vlásáků příbuzný), Denisu Hlaváčkovou a jinak tak podle vidění spíš. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
23.7.13 19:07

@mejdylko já tu znám tak max. sousedy :( když jsem chodila do prace a byla bez malý, tak me to nejak netrápilo, ale ted jak jsem většinou v KH, tak je to děs. Všechny kamosky mam bud v Praze nebo v Lyse nad Labem. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
23.7.13 19:10

Tak to jo… no bejt odříznutá v tý prdeli, musí bejt super co? Já bych na vesnici nešla ani za nic. Kolik je malý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
23.7.13 19:56

@mejdylko fajn to bylo když jsem makala a jezdila kazdy den do Prahy a byla mezi lidma. Mala se narodila na čarodějnice. Takze ji ted budou 3.mes. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
23.7.13 21:00

@MichelleA3 jééé to je malinká :) užívej si to, protože to strašně utíká. Alexovi táhne na 9 měsíc a je to raubíř. :D je motoricky 2 měsíce napřed, takže se pokouší už chodit. No mazec hele. Já bych chtěla, aby ty miminka byly malinký tak rok :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
24.7.13 18:05

Mě přijde, že je už hrozně velká. Narodila se hrozně malá a hubená. Když nás pouštěly z nemocnice, tak měla 2,5kg, teď má 6 :oops: 2 měsíce prořvala hlady a blinkáním, než jsme přišly, že je to otesánek a potřebuje hodně a hlavně zahuštěnou stravu…Takže první 2.měs. nic moc… Teď si jí užívám, už moc nepláče a je spokojené baby :)No to už máš co dělat, když je takhle šikovný… Od kolika se ti přetáčel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
24.7.13 18:12

@MichelleA3 jééé tak to jsi si taky užila co? Ale od toho je to 6 nedělí, abysme zjistili co děcka potřebují a abysme si na ně zvykli. No prcek se začal přetáčet od 4 a půl měsíců a v tom věku měl 7680g a přesně o dva měsíce později měl jen 8000g. Teď na 8 měsíční prohlídce 8880g. Je to tím, jak se prcci víc hýbou a maj příkrmy, ty to udělají nejvíc. A jsem ráda, nechci otesánka. Já jsem dost tlustá, tak jsem se bála, že bude po mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
24.7.13 20:37

To tedy, fakt to byl mazec. :( ted uz je to jina a uz si to užíváme. Tak to uff, jsem myslela, ze ji mame linou, když jen tak leží a krouti jen hlavičkou. :) to uz dělá od narození. ;) no ten ma krásnou vahu. Ja doufám, ze z ni taky nebude burtik. :)
Jak tlustá? Na fotce to nevypada;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
24.7.13 22:08

No nevypadá, protože tam mám jen profil, ale ve skutečnosti… škoda mluvit. :? Alex je super rychlej snad ve všem, už na 1 měsíci sám držel hlavu, tlemil se a pásl koníky. Pak to začlo zubama na 3 měsících (teď jich má 8 a rostou mu špičáky) A od té doby co se začal otáčet, tak začal blnout ve všem a na 6. měsíci už sám seděl, lezl, pak si stoupl a na 6 a půl měsících už obcházel nábytek. teď už má zasebou pár kroků a pokouší se sám stát. Nevim kam tak pospíchá, kamarádky pomalu pláčou, že to jejich dítě nedělá a snaží se svoje děti pořád porovnávat s Alexem, ale to prostě nejde. To co dělá teď dělají děcka na těch 10 měsících i dýl. Je to moje tryskomyš. Ale někdy mě mrzí, že tak moc pospíchá, nějak mi přijde, že jsem ani miminko pořádně neměla. Hned vyrostl :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
29.7.13 22:24

Co jsi v tehu jedla? To si daš, bude pěkně aktivní prcek sikovny… Za chvíli prohánět sukně po Brandýse :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama