Akné u dcery - nepomáhá nic

6.11.19 11:07

Akné u dcery a nepomáhá nic

Ahojte prosila bych o radu ohledně akné… Dcera má akné už asi dva roky. Byli jsme už u tří kožních a ani jedno nějak nepomohlo…To samé kosmetičky. Bylo nám řečeno, že akné není natolik špatné, aby musely být předepsaná antibiotika (pŕašky).. I když by to podle mě bylo jako nejlepší a nejrychlejší řešení. Bere antikoncepci, která bohužel taky nepomohla. Jídlo omezeno… kdyby jste někdo měl typ na dobrého kožního, nebo cokoliv vám pomohlo, tak určitě vítáme, protože jsme z toho obě dvě úplně hotové… děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1816
6.11.19 11:21

Zeptám se trochu blbě: Stará se o pleť poctivě? Ráno i večer čistí a používá krém? A jaké přípravky používá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2024
6.11.19 11:30

Předpokládám, že už jste zkusily fakt všechno…ale mojí 15-leté dceři /a i mně na stará kolena/ pomáhá tahle tyčinka z Oriflame. Na noc si pupínky namáznem tou zelenou hojivou stranou, přes den případně přetřem hnědým korektorem. Přes noc se pupínky pěkně zatáhnou, fakt mi tato tyčinka připadá jako zázrak.
Bohužel mám pocit, že s ní Oriflame končí a má nově v prodeji jen celozelenou tyčinku,,,což je to důležitější, je to ta léčivá část,,,ale ta dvoj byla prostě super praktická.
https://cz.oriflame.com/…ucts/product?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3760
6.11.19 11:31

Zaklad je cistit plet, nepouzivat nic s alkoholem. Zkusit kyseliny, reninol dela medik8. Zajit k dobre kosmeticce na vycisteni pleti, dobre je cisteni ultrazvukouvou spachtli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13814
6.11.19 11:33

Zkoušeli jste biostimulacni laser?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2691
6.11.19 11:41

Me pomohlo mms (jim humble). Plet se mi vycistila pote, co se tim vycistil organismus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14372
6.11.19 11:46

@Nikol124 pořádně vyčistit organismus a pečlivě čistit pleť doma každý den. K té kosmetičce chodíte pravidelně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1851
6.11.19 11:49

@Nikol124 Ahoj :) nevím, kolik dceři je let, ale předpokládám že už víc jak 15, když má antikoncepci. Taky jsem se potýkala s neústupným akné - co se týče antikoncepce, tak tam mi pomohla Chloé (předepisuje se při podezřeních na polycystické vaječníky - já je mám, tak jsem se ní dostala takto). Pak jsem ji vysadila a paradoxně mi pak nejvíc pomohla dieta s omezením cukru a sacharidů (ne přímo keto), ale je to běh na dlouhou trať, trvalo mi asi 2roky, než se mi to zlepšilo do takového stavu, abych byla spokojená. Co se týče kosmetiky, seděl mi nejvíc denní a noční krém od Vichy Normaderm, později, když už akné nebylo tak strašné, tak jsem používala denní krém od Avene Hydrance Lerege a noční opět Normaderm. Co se týče čištění - pomohla mi až kosmetika na extrémně citlivou pleť - tím, jak vůbec nevysušuje, tak zároveň nenutí pleť víc se mastit, a proto mi paradoxně to akné zlepšovala. Používala jsem Avene xeracalm A. d. v kostce (je na mytí i celého těla) + jednou za 2-3 dny Avene Cleanance gel, ten je taky super a nevysušuje zas tak moc. Je to dražší kosmetika, ale me opravdu ve spojení s omezením cukrů, pravidelným pohybem (kvůli prokrvení pleti) pomohla nejvíc, víc než i ta antikoncepce. Jen je to občas opruz najít si na všechno čas. Ale pokud to dceru opravdu tak trápí, myslím si, že by to stálo za to to vyzkoušet :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1851
6.11.19 11:54

@Nikol124 jo a jak tady někdo doporučuje laser - chodila jsem na něj co 2týdny celý rok, kolik to stálo, to radši ani nemluvit a akné bylo stále stejné, resp. zlepšení bylo minimální. To samé ultrazvuková špachtle - opět rok, každé 3-4týdny a výsledek nic moc vzhledem k těm cenám. Za mě doporučuji kvalitní kosmetiku, kvalitní stravu s omezením cukrů a sacharidů (např. u mě - zrušení slazeného pití, různých buchet, čokolád, koláčků atd., omezení pečiva a příloh na polovinu, nahrazení masem, nebo zeleninou. Omezení o cca třetinu ovoce, nahrazení zeleninou) + pohyb :)

Ještě jsem si vzpomněla - jeden čas jsem užívala acneon (doplněk stravy), ale přibíralo se po něm, tak jsem ho vyměnila za čistý inositol a zinek, ty účinkovaly lépe a bez nechtěného „kynutí“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.19 11:59

Mé kamarádce se někde ve 14 také rozjelo akné, když začala brát ha, tak se jí to tak nějak zlepšilo, ale jakmile ve 20 ha vysadila, tak se jí to rozjelo na novo a úplně brutálně :roll: na gynde ji bylo řečeno, že ha to sice zastaví, ale nevyleci, že si holka tím průběhem musí projít protože to patří k hormonálnímu dospívání a to vlastně ta ha zastavi, takže po vysazeni se musí ten proces dokončit :nevim: určitě záleží na to, jaké k tomu má kdo dispozice :nevim: takže já bych určitě nenasazovala ha kvůli akné a dřív jak v 18, je to svinstvo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6.11.19 13:18

@scentini Samozřejmě že to dodržuje používá pouze Laroche Posay

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 13:27

@Zireael čistí pleť ráno a večer laroche gelem (doporučeno od kožní) pod make-up a na gydrataci používá přírodní krém jen takový lehký od sephory HYA občas při velkém vysušení bi-oil… na hojení stropů mažeme framykoinem a na vysušení pupínků se nám nejvíce osvědčil Akneroxid. Všechny jiné gely a krémy nic moc a že toho bylo… Snažíme se pravidelně dávat masky takzvanou “zlatou” atd… ale děláme domácí.. vše a pokaždé oplachuje studenou vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 13:29

@terien nevím jestli dát ty peníze když nevím jestli to bude na 100% fungovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13814
6.11.19 13:31
@Nikol124 píše:
@terien nevím jestli dát ty peníze když nevím jestli to bude na 100% fungovat

Tak zadarmo asi žádný zázrak neseženeš. Tady stojí 10 sezení 1000, to se mi zas nezdá tak hrozný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 13:33

@Keyllah používá chloreu jestli znáte, takže čistí organismus myslím důkladně, a co se týče kosmetiček spíše nepomohly než že by pomohly, tudíž už neriskujeme, nejspíš nemáme nikoho dobrého v okolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama