Aktivity pro dítě po vzbuzení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22.1.22 14:33

Aktivity pro dite po vzbuzení

Zdravím, mam 15 mesicni dceru a uz par mesicu u nas frci televize, omezujeme to jak se da ale cca hodinu az dve denne kouka, bohuzel brzy rano vstava (vetsinou mezi 5-6) a hned co vstane je okamzite na nohou a první co ji napadne je ze vyzaduje televizi. Nepustím ji takhle po ranu, nejdrive az po snidani, ale hledam nejakou dobrou aktivitu, co delat takto brzy po ranu. Aby to nebylo narocne, pohodove nejake tipy klidne i pro starsi co tak rano vase deti bavi a zabavi :) Dekuji za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3691
22.1.22 14:38

Dcera se zabavi tim, co se kde vali z predesleho dne…kdyz je vse uklizene, tak chce tv, ale jinak si jde hned rano skladat, stavet kostky, vezme si albi tuzku, knizku, ale musi to mit na ocich…takze vecer nastrazim par veci na rano a zatim se dcera vzdycky na neco chyti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
22.1.22 14:59

To já jsem děti vzala v tuhle brzkou hodinu do svojí postele i s mlíkem a snažila se je uspat, nebo mi lezly po hlavě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7401
22.1.22 15:34

Dceři jsem dala mléko a k sobě do postele a ještě spala. V 15ti měsících televizi ještě neznala skoro vůbec, a už vůbec ne několik měsíců. Někdy kolem dvou let se začala koukat na pohádky. Ale tak půlhodinu denně max. Nyní v 5,5 roku a televizi má tak max. tu 1,5 hodinu a to když se dívá na jednu dlouhou pohádku. V týdnu max. do hodinky odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat