Reklama

Aktivní chodítko v 15m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta80
Hvězda diskuse 39640 příspěvků 13.05.11 10:24
Aktivní chodítko v 15 m

využili jste někdo aktivní chodítko dlouhodobě? Tomík si stoupá a obchází nábytek ale sám ještě nechodí. nevim jestli koupit jen samostatné chodítko tohle http://www.alza.cz/…-d146503.htm?… nebo http://www.ihracka.cz/detail.php?… nebo raději chodítko s odrážedlem http://www.maxikovy-hracky.cz/…yskool-05545. nebo je to zbytečné Chtěla bych mu pomoct aby se nebál pustit,a le máme i plovoucí podlahu enbo dlažbu tak aby si nerozbil pusu :cry:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aliik
Echt Kelišová 8268 příspěvků 13.05.11 10:36

My meli hrocha - choditko a odrazedlo v jednom od FP, nove stoji kolem 1500, ale my ho koupili pouzite na MMB kolem 400. A je fakt, ze kdyz mala zacinala prvni krucky, tak bylo super, ale ted uz si ho ani nevsimne (je ji 16 mesicu a od 13 mesicu lita jako drak sama). Ted si spis vozi kocarek golfky a v nich medveda :wink:
Takze za me jo, choditko bylo bezva, ale vyuziti tak 2 mesice, nez se rozchodi, a koupila bych tim padem klidne z druhe ruky :wink:

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 13.05.11 10:36

Ahojky, no, za sebe radím chodítko ne. Taky máme všude plovoučku, pořiď protiskluzový ponožky a je. Dr nadššeni z chodítek nejsou. On potřebuje tu fázi - stoupnout, jít. Do chodítka ho dáš a netrénuje to vstávání ze sedu.
Neboj se nic, padání holt k učení chůze patří. Děti jsou z ocele. :wink:

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 13.05.11 10:41
Davdan píše:
Ahojky, no, za sebe radím chodítko ne. Taky máme všude plovoučku, pořiď protiskluzový ponožky a je. Dr nadššeni z chodítek nejsou. On potřebuje tu fázi - stoupnout, jít. Do chodítka ho dáš a netrénuje to vstávání ze sedu.
Neboj se nic, padání holt k učení chůze patří. Děti jsou z ocele. :wink:

Aktivní chodítko není klasické chodítko…Takže za mně klidně ano, nevidím v tom problém… :-D :-D

Aliik
Echt Kelišová 8268 příspěvků 13.05.11 10:45

My samozrejme toho hrocha mame taky aktivni choditko, i tak to zakladatelka urcite myslela, dle odkazu :wink:

Markéta80
Hvězda diskuse 39640 příspěvků 13.05.11 10:47
Davdan píše:

Klasický chodítko nechci, tohle ej že u toho jen stojí a přidržuje se, ted takhle chodí s aktivnim stolečkem od FP :lol: aprávě zvažuju ejstli do toho investovat aby to tady pak nestálo. už ted je v pokoji ěnjak moc hraček. manžel mě ted z chaty doveze tohle http://www.prag-info.cz/…p/index_.php?… ale bylo to 2,5 roku an zahradě po prvnim synovi tak uvidim jestli to bude vůbec ještě v pojízdném stavu :think:

ivuska.h
Echt Kelišová 8651 příspěvků 13.05.11 11:07

Ondra zatím taky sám nechodí, za ruce ho netahám. Jako aktivní chodítko používá kde co, od krabice na hračky až po jídelní židličku :)) Takže aktivní chodítko asi kupovat nebudeme, on si celkem vystačí sám. Jsem zvědavá, kdy se odváží do prostoru, zatím to vůbec ani nezkouší (nemá žádnou diagnózu ohledně motorického vývoje, je prostě jen lenoch :lol: ).

Markéta80
Hvězda diskuse 39640 příspěvků 13.05.11 11:22

tak to jsou an tom podobně. teda Tomík měl po porodu problémy a byl kodně hypertonický takže jsme chodili i na RHC ale ani sjem moc necvičli a na vše ankonec přišel sám a v roce teda ještě nelezl po čtyřech ale rehabilitační říkala že on to umí ale prostě nechce. jakmile mu dam ruku tak si sedá, ještě se bojí pustit do prostoru tak si říkám že tohel yb mu mohlo pomoct ale jedině vzít to i s tim odrážedlem protože s ebojim že jako chodítko by to zase tak moc nevyužil :-? a ta lokomotiva co je na chatě bude asi ve špatnym stavu :-? a je fakt že je hodně lehká takže první syn to většinu ztrhnul na sebe než aby s tim chodil ale ten chodil už od 10m :-D

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.11 11:35

http://www.maxikovy-hracky.cz/…yskool-05545
Máme toto :) a je super :) bud jezdí autem, nebo ho vozí jako ,,kočárek,, a hrála si s ním i 3 letá sestřenice když u nás byla na návštěvě :)

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.11 11:36
Davdan píše:
:mrgreen:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 13.05.11 11:48

Ahoj,
máme to první chodítko z odkazu od FP a je super, konečně první hračka, co nějak rozumně hraje. Taky jsme dostali obdobu toho posledního, jenže mě rozčiluje to neustálá skládání na odrážedlo a zvedání na chodítko. A taky je to dost těžké, takže se s tím dětem blbě manipuluje.
Jinak k tomu prvnímu, oba s ním řádí už druhý měsíc a lítají po bytě a různě se honí, takže ho zatím využíváme na maximum. Dcera se dost bála vyrazit do prostoru a kolem nábytku nechodila, takže jsem za něj byla ráda.
A i kdyby ho využívali třeba jen další měsíc, tak se ta investice vyplatila. Jsou hračky, které děti nepoužijí vůbec nebo skoro vůbec a tuhle zatím vyhráli dost. A dá se zase prodat dál.

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 13.05.11 12:10

Je fakt, že já chodítka neřešila, protože mi děti chodily v 10 měs. už samy… :think: (Což není vždy výhra… :roll: ).
Co máte proti protiskluzovejm ponožkám? :mrgreen: To je nejlepší a nejlevnější chodítko. :lol: :oops:

Markéta80
Hvězda diskuse 39640 příspěvků 13.05.11 12:10
Michaelakkk píše:
http://www.maxikovy-hracky.cz/…yskool-05545
Máme toto :) a je super :) bud jezdí autem, nebo ho vozí jako ,,kočárek,, a hrála si s ním i 3 letá sestřenice když u nás byla na návštěvě :)

tohle mě zatim zaujalo enjvíc právě že by ho pak měl i na ven i když máme i vozítko který s edá předělat ale to je dost těžký takže to hned tak sám neutáhne :cry: , anvíc ani ejště nedošáhne na zem

Markéta80
Hvězda diskuse 39640 příspěvků 13.05.11 12:12
Davdan píše:
Je fakt, že já chodítka neřešila, protože mi děti chodily v 10 měs. už samy… :think: (Což není vždy výhra… :roll: ).
Co máte proti protiskluzovejm ponožkám? :mrgreen: To je nejlepší a nejlevnější chodítko. :lol: :oops:

Tak malýmu to teda právě v protiskluzových klouže nejvíc :-? , nejlépe mu to jde na bose ale když byla zima tak to byl problém ale měl ty botičky nolen a ty mu hodně pomohly že si zvyknul a stoupal si aniž by se mu rozjížděli nohy. první syn taky začal v 10m a Tomík sice rychle leze po čtyřech, nábytek sice obchází a le sám chodit se asi bojí a to jdeme 23 na rehabilitace a je ěm jasný že doktorka bdue čekat že už sám chodí :-?

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 13.05.11 12:13

Zakladatelko, ono jestli pořídit či ne - já vždycky když něco pořídím, pak to nepoužívám, ale když nepořídím, nadávám si, že mi to chybí. :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >