Albert - plesnivé zboží

27.4.18 17:54

Albert - plesnivé zboží

Ahoj,
máme v okolí několik Albertů a bohužel žádné jiné potraviny, jinam je to šíleně daleko.
Bohužel tento pofidérní řetězec skoupil ostatní obchody a co jsem slyšela tak v dnešní době zaměstnávají dokonce feťáky při práci s potravinami. A ve všech mají neustále prošlé a plesnivé zboží. Už jsem si říkala, jestli není na čase to někam oznámit, ale nevím, jestli se dá zavolat na nějakou inspekci a ty hned přijedou, protože jinak to stihnou ukrýt. Nevíte? Poraďte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11722
27.4.18 17:58

@Pavlinka108 Jestli prijedou hned, to asi ne, ale melo by to spadat pod Ceskou obchodni inspekci a Ceskou zemedelskou a potravinarskou inspekci. Aspon myslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
27.4.18 18:20

Tak to vyfot a dej na inspekci

• Citovat
  • Nahlásit
Marie432875
27.4.18 18:53

No tak jestli je tam problémové zbozi porad, tak je fuk kdy to oznámis, pochybuju ze to budou skrývat. Nehledě na to ze inspekce (COI, hygiena) prohlíží i sklady a zázemí, takže to by trvalo dlouho dat vse do pořádku. Jen je nahlas, dokud to budou zákazníci tolerovat, nic se nezmění. Kdyz budou stále platit pokuty, treba se začnou snažit.

• Citovat
  • Nahlásit
18427
27.4.18 19:26

Albert je nejhumusáčtější krám který znám :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
27.4.18 22:24

@Pavlinka108 Tak pokud se jedná o ovoce, zeleninu tak SZPI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
30.4.18 11:08

Dobrý den, @Pavlinka108. Mohu se zeptat, kterou(é) prodejnu(y) Albert máte konkrétně na mysli? Jsem z Alberta a číst Váš příspěvek rozhodně není potěšení. Tak s tím pojďme společně něco udělat, Vaše zkušenost nám pomůže.
Co se týče tvrzení o zaměstnancích, které jste slyšela, to je velmi závažné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama