Alergie na tetování- po 4 letech

160
7.6.23 10:25

Alergie na tetování- po 4 letech

Ahoj,
v přes 4 roky starém tetování se mi udělaly svedive pupinky. Jen v části, kde je ruzovofialovy inkoust. Ve zbytku nic.

Postupně se to horší. Myslím, že je to alergie.

Máte někdo zkušenosti s tím, jak se to léčí a k jakému lékaři zajít?

Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34473
7.6.23 10:50

K jakému lékaři s kožním problémem? :think: zkus gynekologii nebo oční ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4385
7.6.23 11:00
@e Marry píše:
Ahoj,
v přes 4 roky starém tetování se mi udělaly svedive pupinky. Jen v části, kde je ruzovofialovy inkoust. Ve zbytku nic.

Postupně se to horší. Myslím, že je to alergie.

Máte někdo zkušenosti s tím, jak se to léčí a k jakému lékaři zajít?

Děkuji

Zkoušela jsi kontaktovat tetovací salon, kde sis to nechala vytetovat? Já cokoli potřebuji, tak řeším přímo s tatérem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tajemnadama
7.6.23 11:20

Nemas to spálené od sluníčka? Zajdi na kožní. Tipuji to na alergii na slunce..

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek