Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj,
v přes 4 roky starém tetování se mi udělaly svedive pupinky. Jen v části, kde je ruzovofialovy inkoust. Ve zbytku nic.
Postupně se to horší. Myslím, že je to alergie.
Máte někdo zkušenosti s tím, jak se to léčí a k jakému lékaři zajít?
Děkuji
K jakému lékaři s kožním problémem?
zkus gynekologii nebo oční ![]()
@e Marry píše:
Ahoj,
v přes 4 roky starém tetování se mi udělaly svedive pupinky. Jen v části, kde je ruzovofialovy inkoust. Ve zbytku nic.Postupně se to horší. Myslím, že je to alergie.
Máte někdo zkušenosti s tím, jak se to léčí a k jakému lékaři zajít?
Děkuji
Zkoušela jsi kontaktovat tetovací salon, kde sis to nechala vytetovat? Já cokoli potřebuji, tak řeším přímo s tatérem.
Nemas to spálené od sluníčka? Zajdi na kožní. Tipuji to na alergii na slunce..