Alianz úrazovka

16.6.20 14:02

Alianz urazovka

Ahoj maminky chtěla bych se zeptat dcera si zlomila ruku a manzel se me ptal jestli to budem davat na pojišťovnu tak se chci zeptat ma to cenu plati dobre Allianz nebo ne? Nikdy jsme tam nic nedavali děkuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4227
16.6.20 14:04

Moment, kouknu se do sve vestecke koule na vasi smlouvu a na vase smluvni podminky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1701
16.6.20 14:07

Pokud máte pojistku uzavřenou, tak bych to dala. Já si vždycky říkám buď to do ní, nebo po ní :lol: Můžete na tom jen vydělat. My bohužel s Allianz úplně nejlepší zkušenosti nemáme :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15399
16.6.20 14:07

Zavolej člověku, který ti tu pojistku sjednával a zeptej se jeho. Co ti tady máme říct? Já dostala od Allianz 70tisíc, pomůže ti to v něčem? Nepomůže, protože my nevíme, co a jak máte sjednáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14259
16.6.20 14:08
@NellinkaNella píše:
Ahoj maminky chtěla bych se zeptat dcera si zlomila ruku a manzel se me ptal jestli to budem davat na pojišťovnu tak se chci zeptat ma to cenu plati dobre Allianz nebo ne? Nikdy jsme tam nic nedavali děkuji za odpoved

To záleží na tom, jaké máte konkrétní pojistné podmínky a částky. Jak to máme vědět??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 14:16

@NellinkaNella my Allianz máme platím měsíčně 1200kc a manžel si před rokem zlomil nohu a daly mu jen 5 tisíc

• Nahlásit
  • Citovat
14259
16.6.20 14:19
@Anonymní píše:
@NellinkaNella my Allianz máme platím měsíčně 1200kc a manžel si před rokem zlomil nohu a daly mu jen 5 tisíc

Ani to nic moc nevypovídá. Záleží na tom, jak máte rozložené a nastavené částky pro krytí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15399
16.6.20 22:22
@Anonymní píše:

Pokud platíte za dva lidi jen 1200, tak máte mizerně krytá rizika. Tohle platím jen sama za sebe a to už mi ta pojistka bězí bezmála deset let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama