Dilema do budoucna (únik moči při vyvrcholení)

156
16.6.20 10:56

Dilema do budoucna

Ráda bych vás poprosila o názor. Řeším budoucí fungování a nejsem troll. Jedná se o diskrétní záležitost. Jak řešíte partnerovo vyvrcholení? Nezajímají mě detaily, ale má poslední zkušenost…
Přítel po rakovině prostaty. Detaily se mi moc nechce popisovat, ale podstata je, že jeho „vyvrcholení“ bylo spojeno s únikem moči (a řekla bych, že asi ne malým). Vadilo mi, když jsme byli u mě, že hned po jeho odchodu budu řešit, jak to vydrbat. Když jsme byli u něj, dával si pod sebe šálu. Jsem blbá, ale hrozně mě mrzelo, že u sebe kouká, aby si nic nezničil a u mě chcanky v matraci smrděly. Po jedné jeho jízdě, kdy v kuchyni popadl ubrus ze stolu a tím se otřel, jsem si řekla dost. Zvedal se mi žaludek. Utla jsem to. Ale řeším, jak do budoucna. Nerada bych byla otrokem jakéhokoliv pána a jen drbala věci - matrace apod. Jak tohle vaši partneři řeší? Děkuji a omlouvám se, jestli jsem někoho urazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3838
16.6.20 11:02

Tak to máš teda pěkný prase. Jako únik moči ok, když je po vážně nemoci. Vyřešila bych to nepropustnou podložku pod prosteradlo, ale aby se utiral do ubrusu to snad ne :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
16.6.20 11:06

@JancaS84 To byla právě poslední kapka. Štvalo mě, že u sebe si počínal „opatrně“, aby si nic neušpinil, ale u mě to neřešil. Teď si říkám, že sobeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
16.6.20 11:08

Nikdy jsem nemela muze, ktery by byl po rak. prostaty, tak nevim, jestli je to bezny stav.
Ale otevrene bych si s nim promluvila. Bud by byl sex ve sprse nebo to jde resit, ze se daji koupit ta nepropustna prosteradla.
Ale rikam, ze jsem tohle nastesti resit nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
16.6.20 11:10

@Kelsey Mně se prostě už příště nechce řešit, jak budu nadále dělat otroka. Prostě ohleduplnost nula. Jestli jsou všichni stejní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
16.6.20 11:16

Ano, rozumim. Jestli je to pritel nebo proste obcasna znamost, tak se snadneji rozejdete.
Kdyby to byl leta manzel, tak by se to zase snaz vykomunikovalo. Kdyby to byl manzel po nemoci, takze bych ho pochopitelne neodepsala, ale resilo by se to, ze konecna by byla ve sprse.
Ty to muzes utnout a bude klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13941
16.6.20 11:21

@Slavka28 ne, každej chlap to má jinak. Někdo má po ruce ubrousky a jde se třeba umýt, někdo natáhne slipy, někdo je prostě prase a zůstane ležet a usne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25777
16.6.20 11:36

@Slavka28
Jestli to nebylo poprvé, měl mít s sebou přebalovací podložku. Utírat se do ubrusu, to je hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 15:42

Kdyz mi neco vadi u me doma, co ja mohu ovlivnit, tak ve vasem pripade bych aktivne pod nas dala rucnik; progozr tys to neresila, proc by to mel resit partner? Kazdy je preci sveho stesti strujcem a nejen toho, ale i toho, jestli budes mit doma custo a jak se bude tvoje navsteva u tebe doma chovat

• Nahlásit
  • Citovat
348
16.6.20 16:39

Tak proč si to zakladatelko neděláš sama, aby se ti zase náhodou neobracel žaludek a nemusela si dělat otroka? Doufám, že ti příští pán, až mu při začátků svých dnů třeba zabarvíš trochu prostěradlo v tom vymáchá čumák, jako kočce, když se pose..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25777
16.6.20 17:13
@olino píše:
Tak proč si to zakladatelko neděláš sama, aby se ti zase náhodou neobracel žaludek a nemusela si dělat otroka? Doufám, že ti příští pán, až mu při začátků svých dnů třeba zabarvíš trochu prostěradlo v tom vymáchá čumák, jako kočce, když se pose..

Ji ale nenapadne se utírat do ubrusu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
807
16.6.20 18:21

Před chlapem jsem měla krvavej masakr dvakrát. Poprvý při mým poprvý, podruhý u něj v autě, kdy jsem tam porodila. Na prostěradle jsem naposled měla fleky od mejch dnů někdy na základce. Od tý doby ani jednou. Jsem fakt vděčná mámě, že mě vyškolila. A to nepoužívám kalíšek a holka mi půjde na druhej stupeň základky. Učím jí stejný, aby fleky nebyly. Ale ty @olino se v moči a podobnejch věcech asi vyžíváš :jazyk: Nepřevzala si toho s ubrusem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama