Reklama

Alibi na míru - téma pro odlehčení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 14:48
Alibi na míru

Téma pro odlehčení. Znáte tuto firmu??? Co na její činnost říkáte??? Taky vám připadá jako masakr vydělávat peníze založením firmy na lži a podvody???
Prosím o zachování anonymu, píšu z práce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 15.08.18 14:50
@Anonymní píše:
Téma pro odlehčení. Znáte tuto firmu??? Co na její činnost říkáte??? Taky vám připadá jako masakr vydělávat peníze založením firmy na lži a podvody???

A z jaké práce?

Alibi na míru.

Jen tak pro odlehčení. :)

Bídžej
Kecalka 179 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 14:53

Četla jsem o nich kdysi na netu. Zajímalo by mě, kolik mají obrat :lol: jinak nepřijde mi hrozné to, že existuje, ale spíš že má poptávku :mrgreen:

Katydr
Kecalka 302 příspěvků 15.08.18 14:54

Přijde mi to naprosto ok, na nic si nehrají. Co ti na tom vadí? Oni si vydělají, chlap ušetří čas a starosti s vymýšlením alibi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 14:54

Ne, píšu ze zaměstnání (jiného), ale nemusí každý vědět, jak si krátím chvilku, kdy není co dělat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 14:57
@Katydr píše:
Přijde mi to naprosto ok, na nic si nehrají. Co ti na tom vadí? Oni si vydělají, chlap ušetří čas a starosti s vymýšlením alibi.

zkrátka mi ta jejich činnost nějak nejde pod vousy, a to nejsem žádná světice že si někdo může zaplatit za to, aby tě rozešel s partnerem atd…

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62938 příspěvků 3 inzeráty 15.08.18 14:59
@Anonymní píše:
zkrátka mi ta jejich činnost nějak nejde pod vousy, a to nejsem žádná světice že si někdo může zaplatit za to, aby tě rozešel s partnerem atd…

Jak by si jako mohl někdo zaplatit, aby tě rozešel s partnerem :think: s partnerem se snad můžeš rozejít akorát ty, těžko někdo jiný za tebe…

TMana
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 15.08.18 15:00
@Bídžej píše: Četla jsem o nich kdysi na netu. Zajímalo by mě, kolik mají obrat :lol: jinak nepřijde mi hrozné to, že existuje, ale spíš že má poptávku :mrgreen:

Bohužel firma nezaslala uzávěrku, takže obrat se nedozvíme.

Katydr
Kecalka 302 příspěvků 15.08.18 15:04

tady je zajímavý rozhovor

idnes

Bídžej
Kecalka 179 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 15:04
@TMana píše:
Bohužel firma nezaslala uzávěrku, takže obrat se nedozvíme.

Sakra :pocitac: to je škandál :mrgreen: :lol:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 15.08.18 15:21

Mně to připadá jako výborný podnikatelský nápad, když je za to ochotný někdo platit, tak proč ne. ;)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 15.08.18 15:22
@Anonymní píše:

Tak kdyby nebyla poptavka neni ani nabidka, chlapi podvadeli, dvadi a dvadet budou..

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 15.08.18 15:30
@lilith1 píše:
Tak kdyby nebyla poptavka neni ani nabidka, chlapi podvadeli, dvadi a dvadet budou..

A podvádí ty svoje ženský jen se svobodnejma nezadanýma, že :kytka:

TMana
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 15.08.18 15:33
@lilith1 píše:

Jakože ženský nepodvádí? Ale ale ale

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 15.08.18 16:33
@lilith1 píše:

Moje kamarádka obcas podobnou firmu využila. Třeba falešný účet za hotel a tak. Nikoho nepodvadela, mela silne vericiho přítele a jeho matka by nerozdychala, aby treba spali v jednom pokoji. Kdyby na to přišla, přestala by mu platit drahé školné v zahraničí. Tak kámoška potrebovala falešné účty, že byl nekde s kamarádem a ne s ní :lol: ono se někdy nezdá, kdo tyhle služby potřebuje

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >