Amazon DE, kde vyzvednout?

1083
7.12.18 12:02

amazon DE, kde vyzvednout?

Dobrý den,

obj. jsme dceři k vánocům vytoužený kočárek, měl dorazit včera, většinou tu nechávají balíčky na schodech domů, už takto přišly asi 4, včera měl dorazit ten kočárek a v historii obj. je : expedice byla doručena do vašeho pick upu a je připravena k vyzvednutí a ještě předtím tam je poskytovatel dopr. služeb se pokusil doručit, ale nikdo nezvonil a nikdo nevolal, dnes třeba nepřišel jiný balíček, ale měla sjem nepřijatý hovor a volala zpět a pán přijede odpo, ale vůbec se nemůžu dohledat coje to pick up centrum, myslela sjme, že to bude na poště, ale není..jedná se o německý amazon a DHL, mají někde na stránkách amazonu, kde jsou ty pick up místa, dle bydliště, nebo jak to dohledám, máte někdo zkušenost? už je to zaplacené..nerada bych, aby to vrátili jakonedoručené, čekat na peníze a být bez kočárku, tento typ už nemají..

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2013
7.12.18 12:07
@PAN66 píše:
Dobrý den,obj. jsme dceři k vánocům vytoužený kočárek, měl dorazit včera, většinou tu nechávají balíčky na schodech domů, už takto přišly asi 4, včera měl dorazit ten kočárek a v historii obj. je : expedice byla doručena do vašeho pick upu a je připravena k vyzvednutí a ještě předtím tam je poskytovatel dopr. služeb se pokusil doručit, ale nikdo nezvonil a nikdo nevolal, dnes třeba nepřišel jiný balíček, ale měla sjem nepřijatý hovor a volala zpět a pán přijede odpo, ale vůbec se nemůžu dohledat coje to pick up centrum, myslela sjme, že to bude na poště, ale není..jedná se o německý amazon a DHL, mají někde na stránkách amazonu, kde jsou ty pick up místa, dle bydliště, nebo jak to dohledám, máte někdo zkušenost? už je to zaplacené..nerada bych, aby to vrátili jakonedoručené, čekat na peníze a být bez kočárku, tento typ už nemají..

To je jejich smluvní místo někde u tebe ve městě kde to nechaji a ty si to můžeš vyzvednout. Ale asi ti měli volat a zvonit. Ale víš jka,. VÁNOCE a se/ou na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2628
7.12.18 12:14

Já myslím, že mi to doručovali před 2 lety na poštu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Forest_Gump1
7.12.18 12:16

@PAN66 Zkoušeli jste se zeptat v českém amazonu ? Určitě s tím mají své zkušenosti, nejste asi první ani poslední

• Nahlásit
  • Citovat
6972
7.12.18 12:18

@PAN66 pokud nemáš ani v objednávce, kde DHL ten balík milostivě nechali, tak bych natvrdo napsala amazonu, ať to znovu doručí, že se DHL neobtěžovalo ani nechat lístek a že nemáš ponětí, kde kočárek po městě hledat. Alespoň amazon UK mi vždy maximálně vyšel vstříc a byli velmi nápomocní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.18 12:21

U té objednávky není uveden telefon, zákaznická podpora ? Mají to nasmlouvané různě, někde to je středisko Ppl, pošty, někde jen větší prodejna kde mají sklad. Zavolej nebo ještě zkus tady https://locator.dhl.com/…or/index.jsp?…
zadáš tam bydliště a vyjede ti právě seznam těch smluvních míst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2402
7.12.18 12:25

Zavolat prepravci na infolinku, tam ti sdeli kam to ulozili podle cisla, jmena… jinak by mel prijit mail/sms kam to ulozili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15923
7.12.18 13:23

Ja objednavala 2× minuly mesic a vzdy to dovezla CP. Jednou jsem byla doma a podruhe jsem si pro to sla na ceskou postu kde to ulozili. :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61011
7.12.18 13:31

No a to dorucili do Ceska?

V Nemecku ve schrance mame napsane Pick Up centrum a jeho adresu. Seznam najdeme na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
8.12.18 09:40

už dořešeno, děkuji,volala jsme přímo na dhl linku, zavezli mi to znova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu