Kondomy, prosím poraďte

Anonymní
6.12.18 21:27

Kondomy, prosím poraďte

Ahoj holky :mavam: mám takový dotaz :) s přítelem jsme ještě zatím neměli sex, ale myslím si, že to brzy příjde, jenže problém je v tom, že on nepoužívá kondom, protože z toho prý pak nic nemá :roll:. Já antikoncepci neberu ani teď určitě nechci, ale určitě nechci riskovat a nepoužívá chránu… a tak se chci zeptat, jestli nevíte o nějakých dobrých kondomech, které jsou tenké, aby je skoro muž necítil, ale aby byly bezpečné a nepraskly by. 8o Máte nějaké zkušenosti s tímhle?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24437
6.12.18 21:30

EXS air thin…
Ovšem, jeho přístup není moc OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13598
6.12.18 21:31

Podívej se na e-kondomy.cz, mají tam extra tenké. Tam si chlapec vybere dle velikosti i požadavků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14293
6.12.18 21:31

OMG, to jsou ale kecy v kleci. :roll: :roll: Tak ať raději nesouloží. A ty se zkus zeptat na nějaké ultratenké, pokud to s ním opravdu chceš vyzkoušet. Měla bych strach, že chytím nějaké breberky nebo nemoc, když se nechrání. Nechal si udělat testy na pohlavní choroby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
6.12.18 21:32

To je fakt, i pro me sex s kondomem je proste jako,ze to beru jakoby ani žádný nebyl. Nic jsem necítila,tak praktikuji abstinenci :mrgreen:
Zkus nějakou nehormonalni antiko, telisko třeba. počáteční náklad je větší,ale na par let klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12881
6.12.18 21:33

Mrkni na e-kondomy. Kupujeme ty super thin od Passante a jinak určitě vybereš i jiné. A chválím přístup, že hned neletíš pro prasky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15239
6.12.18 21:33

Zkus Durex Invisible Extra Thin Extra Sensitive. Jsou snad nejtenčí co se dělaj a značka je to spolehlivá. Jinak fajn že to řešíš, kdyby i tohle odmítal a říkal že z toho nic mít nebude tak mu řekni, že bez kondomu z toho nebude mít nic určitě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12881
6.12.18 21:34

@Victoria1988 Tělísko ale před není neochrání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18264
6.12.18 21:39

Máme s mužem tyhle: https://www.69shop.sk/…latexu-10-ks - jsou tenounké a přitom bez latexu, na který jsem alergická. I když se přiznám, že bez kondomu si to stejně víc užijeme já i muž, ale možná jde spíš o ten pocit „gumy mezi námi“ a je to psychické, protože tyhle kondomy jsou fakt tenké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
6.12.18 21:51

Wingman jsou dobre, tenké. Jinak u mne to bylo jednoduché - bez kondomu se sex nekonal. Nenech se zblbnout nejde jen o těhotenství ale i o ruzne brebery - pokud praktikuje sex bez kondomu, tak je to o usta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18264
6.12.18 21:54
@Tichošlápek píše:
Wingman jsou dobre, tenké. Jinak u mne to bylo jednoduché - bez kondomu se sex nekonal. Nenech se zblbnout nejde jen o těhotenství ale i o ruzne brebery - pokud praktikuje sex bez kondomu, tak je to o usta.

Ale pozor na to, aby se kondom nesvléknul a nezůstal uvniř..já už ho takhle po divočejších číslech lovila 2X :roll: Jestli blbá velikost? Nebo špatně nandaný? Netuším..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.18 22:31

@Evulina mě se to taky 2× stalo, když se v kondomu udělal do me a hned mu povadl, tak mu na něm neudržel a jak země vyklouzl tak kondom prostě vevnitř zůstal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13910
6.12.18 22:45

ztenčený durex, stříbrná krabička. má to být jako bez :palec: jo a mladej ať teda radši honí brko, nebo šoustá ananas :nevim: :mrgreen: když si to s gumou neužije, nebo ať si najde jinou.doporučuju vyměnit :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13910
6.12.18 22:47
@Anonymní píše:
@Evulina mě se to taky 2× stalo, když se v kondomu udělal do me a hned mu povadl, tak mu na něm neudržel a jak země vyklouzl tak kondom prostě vevnitř zůstal :lol:

asi ma malý péro, nebo velkou velikost, nebo divnýho ptaka aby mu hned po zvadl, br :mrgreen: mě se tohle nikdo nestalo a ta mam s gumou hodně nasexováno :nevim: anebo číst obal a před tahaním ven přidržet :nevim: boha co vás v tý škole učili? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18264
6.12.18 22:49
@malá_holka píše:
asi ma malý péro, nebo velkou velikost, nebo divnýho ptaka aby mu hned po zvadl, br :mrgreen: mě se tohle nikdo nestalo a ta mam s gumou hodně nasexováno :nevim: anebo číst obal a před tahaním ven přidržet :nevim: boha co vás v tý škole učili? :roll:

Jo, za mě se tohle na škole ještě neučilo, už mám nějaká léta holka zlatá :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama