Zvrhlík v Praze - co si o tom myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 20:46
zvrhlík v Praze

Ahoj holky, četla jsem článek o úchylovi, co se v Praze obnažoval před ženami, až ho jedna matka tří dětí nakopla. Co si o tom myslíte?
Kolem mého okolí se také pohybují různá individua, hlavně večer a v noci. Máte nějaké zkušenosti, jak si v takových situacích zachovat chladnou hlavu?
Odkaz na článek zde:https://www.novinky.cz/…ozkroku.html

Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 05.12.18 21:08

Těžko říct…snad omývat příro studenou vodou…

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 05.12.18 21:15

No, možná je lepší nechat se unést přirozeným rozhořčením a vytočená do běla ho pořádně kopnout mezi nohy. Když se mu podaří odlézt po svých, tak si alespoň na pár dnů dá pokoj (když se trefí pořádně, tak už neodleze).

rokris
Kelišová 6852 příspěvků 05.12.18 21:15
@Prof. Farnsworth píše:
No, možná je lepší nechat se unést přirozeným rozhořčením a vytočená do běla ho pořádně kopnout mezi nohy. Když se mu podaří odlézt po svých, tak si alespoň na pár dnů dá pokoj (když se trefí pořádně, tak už neodleze).
:D
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 21:57

No holky vy se tomu smějete, ale já bydlím 1 km od místa a chodila jsem tam přes léto často na procházky. Teď jak je brzo tma, tak si vybírám kudy jdu. Je smutný, že si troufne i na ženskou s dětmi

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 05.12.18 22:05

Tak si říkám, že kdyby měla ženská elektrickej paralyzér, a vzala ho tím přes fogla… Ten by z toho měl modrý i kolena :mrgreen:

baimoli
Kecalka 437 příspěvků 06.12.18 09:25
@Prof. Farnsworth píše:
Tak si říkám, že kdyby měla ženská elektrickej paralyzér, a vzala ho tím přes fogla… Ten by z toho měl modrý i kolena :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Uživatel je onlines.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 06.12.18 17:16

Já bych se snažila asi rychle projít a dělat, že nic nevidím. A doufat, že se za mnou nikdo nepustí. Pokud by chtěl člověk kopat, tak jen dobře mířenou ranou. Známá šla na procházku a z křoví na ni takto vybafl obnažený muž. Ona je taková drsňačka, že proti němu začala šermovat deštníkem se slovy: „No, s tímhle bych se radši ani neukazovala, styď se a mazej domů.“ On fakt utekl. Ale odborníci tuto taktiku nedoporučují, protože by muž mohl jít do agresivity.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >