Bude to trapná svatba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 22:38
Bude to trapná svatba?

Ahoj všem. Naše představa. Ráno se dáme do gala. Dojedeme autem do města kam půjdem na úřad. Bude tam moje mamka, bratr, jeho přítelkyně a dcerka.Od přítele jen taťka a naše dvě dcery. Proběhne obřad. Vyfotíme společnou fotku a pak chceme nás dva někde venku asi.Pak se zajde do restaurace. Oběd, přípitek, pokec, konec :mrgreen: Co vy na tento styl svatby?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 2 inzeráty 06.12.18 22:40

Proc by to melo byt trapny? Pred kym? Pokud to tak chcete a bude vas jenom takhke maličko, delejte jak uznate za vhodne.

verujan
Kecalka 211 příspěvků 06.12.18 22:42

je to VAŠE svatba, jestli to takhle chcete oba dva, tak proč ne

Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 22:43

Svatba je spojeni svazku muze s zeny pres svetem tj. Pred rodinou a prateli.

Ja chtela obei svatbu, spoustu lidi a tanec.

Nekdo to chce jinak. Nevidim nic “trapnyho” na tom co pises. Kor s dvema detma:):)

lucynka25
Echt Kelišová 7921 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 22:44

Měla jsem to podobně, jen nás bylo 25 a po tom obědě se jelo domu a vecer jsme měli rezervovanou hospodu s kamarady až do rána. Já moc nejsem na takové ty ohromné sešlosti, první tance, proslovy atd…je to pěkné,ale nic pro mě, jsem stydlivá a akorát by mi to dělalo zle a byl to můj den, tak jsem chtěla být v klidu a byla ;)
My si to užili a bylo to super, proč by to mělo být trapné, udělejte si to tak jak chcete ;)

Serpentini
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 06.12.18 22:45

Úplně v pohodě, je to váš den. Já si zase nepotrpím na mega komedie. Moje ideální představa svatby je jen my dva a pár nejbližších lidí někde u polňačky u kapličky „obřad“ a potom absolutně neformální sešlost na zahradě. Tam jen lavičky, nulová výzdoba, gril, prase, pivo, točená kofola, spousta přátel a známých absolutní pohoda. V létě takhle chodíme na grilovačky a kdo má cestu kolem tak se zrovna zastaví, spoustu těch lidí jinak člověk nevidí a je to strašně super 8) Bohužel chlap je fanoušek tradičních svateb ala obřad s hromadou lidí, potom oběd v restauraci a večerní decentní zábava.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 06.12.18 22:46

Měli jsme úplně stejnou. Ráno jsme se sešli všichni u nás doma(moji rodiče s partnery, fotograf-kamarád, malá družička-neteř,manželův syn). Dali jsme si koláčky, kafíčko a jelo se na obřad. Udělali jsme pár fotek a jelo se k nám domů, chlapi si zahráli fotbálek, my ženské jsme podrbaly a jeli jsme na skromný oběd. Pak všichni domů. A dodnes naše mamka řekne, že to byla nejhezčí svatba. Nikdo se nepředváděl, nikdo si na nic nehrál. Bylo to opravdu o lásce. Pamatuji si každý detail a nikdy bych velkou svatbu nechtěla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 22:47

A myslíte že se vlezem do 20 tisic?

terien
Echt Kelišová 8461 příspěvků 06.12.18 22:48

Budu mít úplně stejnou, akorát bez rodičů a sourozenců :mrgreen:

terien
Echt Kelišová 8461 příspěvků 06.12.18 22:50
@Anonymní píše:

Ještě vám 10 zbyde. Jestli teda nepotřebuješ předražený šaty a oběd v Hiltonu.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 06.12.18 22:52
@Anonymní píše:

Nás to vyšlo asi na 5000Kč za oběd a podobně. Šaty jsem měla obyč těhotenské za 1500Kč, prstýnky z oceli za 2500Kč. Manžel oblek za 2000Kč. My bychom zvládli ještě Wellness s takovým rozpočtem :palec:

Maartina7
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 06.12.18 22:53

Jakýkoliv průběh svatby, na kterém se shodnou novomanželé, je v pořádku :-) … Cenově netuším - nejdražší asi prstýnky, případně šaty… Posezení v těch pár lidech nebude velká zátěž rozpočtu…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 2 inzeráty 06.12.18 22:54
@Anonymní píše:

Tak to záleží na vas. Jestli budes potrebovat saty z luxusního salonu, prstynek s diamantem a obed v Alcronu, tak urcite ne :D

terien
Echt Kelišová 8461 příspěvků 06.12.18 22:55
@Aduš8 píše:
Nás to vyšlo asi na 5000Kč za oběd a podobně. Šaty jsem měla obyč těhotenské za 1500Kč, prstýnky z oceli za 2500Kč. Manžel oblek za 2000Kč. My bychom zvládli ještě Wellness s takovým rozpočtem :palec:

Ocel za 2.500,–!?! To je vtip ne? My za ní dali 660,–, muž má prsten o 60,– dražší :cert:

Hobitka
Závislačka 3716 příspěvků 06.12.18 22:55

Moje svatba snu :mrgreen:. I tech lidi by mohlo byt mene.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >