AMNIO - termín porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
loverose
Kecalka 150 příspěvků 12.08.09 20:06
AMNIO - termín porodu

Ahoj holky,
tak otravuju ještě jednou, protože mi to nedá.
Můj Mudr. mi napsal termín porodu 17.1.2010, ale v protokolu co poslaala doktorka z genetiky v Brně kde si žádá konzultaci mám termín 3.1.2010. Není to trošku divné? V pátek mám podstoupit amnio kvůli DS.

Reakce:
Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 12.08.09 20:10

a není jeden termín podle MS a jeden podle UZ ze 12tt?

loverose
Kecalka 150 příspěvků 12.08.09 20:13

Podle MS by měla byt to 17.1., jenže v tom papíru je poslední MS - NEUVEDENO… tak jsem z toho jelen 8O :?:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.09 20:19

Co mas v prukazce?

loverose
Kecalka 150 příspěvků 12.08.09 20:27

V průkazce mám 17.1. 2010.
Vím,že jsou to asi hloupé otázky,ale jsem vyděšená,takže hledám příčiny kde by se mohla stát chyba atd. :roll: :(

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.09 20:34

Plati ultrazvuk.Kamaradka rodila ve 40 podle ultrazvuku ale sama vedela ze je teprve v 38tydnu no mela stesti byla panna a vyslo to na poprve a kdyz to rikala mudre tak ji rekla ze musi zapsat termin z ultrazvuku do prukazky takze ty dny se tam muzou hodne lisit. :lol: :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 12.08.09 20:36

Ahoj, pokud se termíny podle MS a UZ liší víc jak o týden, tak je zajímá ten podle UZ.
Můžu se zeptat, proč jdeš na amniocentézu? Nemůže to souviset s tím, že při testech brali v potaz nesprávné stáří těhotenství, což výsledky může výrazně zkreslit? Ten tvůj rozdíl je velký. Na tvém místě bych se rozhodně informovala, na základě jakých testů tě tam posílají a ze kterého termínu porodu vycházeli.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.09 20:36

Lentilko v jine diskuze kvuli veku.

loverose
Kecalka 150 příspěvků 12.08.09 20:37

Takže to chápu dobře, že správný termín porodu je 3.1.?
Doktor říkal,že to v průkazce je jen podle MS a mám to tam obyčejnou tužkou. To by ale znamenalo,že nejsem v 18.tt,ale ve 20.tt.
No tak už jsem do těch vypočtů a všeho řádně zamotaná .)

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.09 20:49

Jo presne.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 12.08.09 23:10
kattkka píše:
Lentilko v jine diskuze kvuli veku.
Katko - mně už to moc nepálí, ale to byla štika, ne?
Loverose napsala v jiné diskusi toto
loverose píše:
Ahoj holky,
doktor mi řekl,že mám zvýšené riziko genetické vady 1:200 -triple testy.
Mluvila jsem s ním zatím jen přes tel.,takže nic konkrétnějšího nevím.
Je mi 21 let. Zcela zdravá. Ve 12.tt mi dělal NT s výsledkem 1:3200.
Musím jet na genetiku a vůbec nevím co mám očekávat.
Můžete mi prosím někdo poradit.. nebo zvednout náladu něčím pozitivním?
A co mi na genetice budou dělat? :( :roll:

Mně se z toho zdá, že vyšel dobře NT (což je super)a haprují jen tripply (které považuju za vyšetření na houbeles), a bylo by třeba se ujistit, jestli je nezkreslilo právě špatně uvažované stáří těhotenství.
Jedné mé příbuzné to vyšlo taky takhle nějak, naštěstí na AMC byl genetik při smyslech, řekl jí, že je blbost prodělat takové brutální vyšetření, když má v pořádku screening, který je relevantnější, a poslal ji domů.
Ale možná se mi to celé plete, tak se omlouvám.

EDIT: Ještě koukám na riziko vady 1:200, to je tak jako tak nižší než riziko potratu plodu po AMC :? .

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.08.09 23:14

Lentilko promin.Me asi taky ne :oops: :oops: .Mas pravdu byla to stika.Jeste jednou se omlouvam

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 12.08.09 23:19

V pohodě, já jsem si to musela dohledat, protože už se mi to taky všecko pomotalo dokupy :wink: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >