Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Domi2019 píše: Více
Neléčila jsem to nijak pravidelně a používala jsem to, co jsem doma zrovna našla.
Takže nějaká dubová kůra, různé masti a čípky na hemoroidy.
Většinou se mi to dělalo i průjmů či zácpy.
Stačí se o to postarat pár dnů po sobě a také se starat o stolici - hodně vlákniny, případně mě napadá ještě laktuloza pro změkčení stolice.
@Evkad a nechodis s tym k dr.?a davas si stale pozor na stravu? Ci len dodrzujes pitny rezim?
@Domi2019 píše: Více
Proč bych s tím měla k lékaři, když to zvládnu doma? Doktory používám na to, s čím si neporadím.
@Evkad jasne ja som sla len preto lebo som sa zlakla ze kolko krvy. Ale ked niekto to zvladne doma suhlasim.
@Anonymní píše: Více
Tak to ti velmi v dobrom zavidim :smiling_face_with3_hearts: a tiez si krvacala? A ako dlho?