Reklama

Aniball - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 20.01.17 08:22
Anbiball ano nebo ne?

Ahojky, uvažuji o koupi Antibalu, mám 6 týdnů před porodem, jaké s tím máte zkušenosti??vyplatí se? 8o

Reklama

Reakce:

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 20.01.17 08:30

Je tu už hodně rozsáhlá diskuze o Aniballu, tam určitě najdeš co potřebuješ ;) zkus zadat aniball do vyhledávání ;)

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 20.01.17 08:35

@Hanka_S_V dobře díky, já tu jsem nová, tak ještě trochu tápu :-)

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 373 inzerátů 20.01.17 08:39

Neřekla bych, že je potřeba, dá se porodit v pohodě i bez něj- je potřeba posilovat svaly pánevního dna!-) jinak diskuzí je tu víc https://www.emimino.cz/…ball-274276/ https://www.emimino.cz/…proc-245778/ https://www.emimino.cz/…rodu-205075/

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 20.01.17 08:52

Já bych řekla, že je to spíš další tahač peněz. Proč bych si měla něco rvát dolů, když k tomu není důvod. Při porodu si tělo poradí samo. Já třeba masírovala hráz olejíčky u prvního dítka a bylo to na nic. Prostě každý to má jinak. Někdo masíruje a pendrek to pomůže, jiná nemasíruje a nemá žádné poranění. :nevim: Držím palce a přeju pohodový porod. :kytka:

smurfka
Nadpozemská drbna 29365 příspěvků 20.01.17 09:03

Neměla jsem a porodila dvě děti..zbytečnost dle mého..
co když se budeš 6 týdnů roztahovat a pak bude akutní císař ( vyhozené peníze i čas :mrgreen: )

Marfuscha
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 20.01.17 09:33

Já zase používala u obou dětí a za mě super. U první mi to pomohlo i psychicky, že když zvládnu cvičení, zvládnu i porodit. U obou bylo tlačení na dvě minutky, u první jen dva kosmetické stehy, u druhé bez poranění. A v obou případech jsem hned mohla sedět a normálně fungovat bez bolestí. Jako samozřejmě se dá porodit bez toho, může být akutní císař a já nevím co ještě, ale může to i dost pomoct. Je to na každé, jak se rozhodne, všechno má pro i proti.

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 20.01.17 09:36

Já byla šitá až k zadečku, bolest celé šestinedělí..já určitě koupím..Mě tělo si samo neporadilo :cert:

Heivka
Závislačka 2961 příspěvků 20.01.17 10:04

Za mě je to užitečné, porod jsem měla vyvolávaný, podpořený oxitocinem, dítě s velkou hlavou a přes to všechno jsem měla nástřih na dva stehy. Doktora při šití nechápala, říkala, že do poslední chvíle to vypadalo, že střihat nebude muset, ale vypadalo to, že bych se mohla natrhnout směrem ke konečníku, tak to lehce uvolnila aby mě ochránila před možným roztržením svěrače. Podle doktorky jsem byla jedna z mála co za podobných okolností neměla velká porodní poranění. Takže až budeme synkovi pořizovat sourozence, tak cvičit určitě zase budu.

ppalea
Extra třída :D 11984 příspěvků 20.01.17 10:09

U prvniho jsem nemela a nesedla jsem si tri tydny dodnes me jizva boli, u druheho ano a bez poraneni, pul hodky po porodu jsem sedela jako bych nerodila. Ted cvicim taky ale u tretiho uz cekam ze to pujde i bez toho, ja si chtela ted spis pripomenout co od toho tlaceni cekat, jak se rika stesti preje pripravenym. Po porodu si ho taky necham a budu cvicit panevni dno.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama