Aniball - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 20.01.17 08:22
Anbiball ano nebo ne?

Ahojky, uvažuji o koupi Antibalu, mám 6 týdnů před porodem, jaké s tím máte zkušenosti??vyplatí se? 8o

Reakce:

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9450 příspěvků 20.01.17 08:30

Je tu už hodně rozsáhlá diskuze o Aniballu, tam určitě najdeš co potřebuješ ;) zkus zadat aniball do vyhledávání ;)

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 20.01.17 08:35

@Hanka_S_V dobře díky, já tu jsem nová, tak ještě trochu tápu :-)

smudlinky
Závislačka 2555 příspěvků 347 inzerátů 20.01.17 08:39

Neřekla bych, že je potřeba, dá se porodit v pohodě i bez něj- je potřeba posilovat svaly pánevního dna!-) jinak diskuzí je tu víc https://www.emimino.cz/…ball-274276/ https://www.emimino.cz/…proc-245778/ https://www.emimino.cz/…rodu-205075/

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 20.01.17 08:52

Já bych řekla, že je to spíš další tahač peněz. Proč bych si měla něco rvát dolů, když k tomu není důvod. Při porodu si tělo poradí samo. Já třeba masírovala hráz olejíčky u prvního dítka a bylo to na nic. Prostě každý to má jinak. Někdo masíruje a pendrek to pomůže, jiná nemasíruje a nemá žádné poranění. :nevim: Držím palce a přeju pohodový porod. :kytka:

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 20.01.17 09:03

Neměla jsem a porodila dvě děti..zbytečnost dle mého..
co když se budeš 6 týdnů roztahovat a pak bude akutní císař ( vyhozené peníze i čas :mrgreen: )

Marfuscha
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 20.01.17 09:33

Já zase používala u obou dětí a za mě super. U první mi to pomohlo i psychicky, že když zvládnu cvičení, zvládnu i porodit. U obou bylo tlačení na dvě minutky, u první jen dva kosmetické stehy, u druhé bez poranění. A v obou případech jsem hned mohla sedět a normálně fungovat bez bolestí. Jako samozřejmě se dá porodit bez toho, může být akutní císař a já nevím co ještě, ale může to i dost pomoct. Je to na každé, jak se rozhodne, všechno má pro i proti.

SlecnaSally
Kelišová 6326 příspěvků 20.01.17 09:36

Já byla šitá až k zadečku, bolest celé šestinedělí..já určitě koupím..Mě tělo si samo neporadilo :cert:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 20.01.17 10:04

Za mě je to užitečné, porod jsem měla vyvolávaný, podpořený oxitocinem, dítě s velkou hlavou a přes to všechno jsem měla nástřih na dva stehy. Doktora při šití nechápala, říkala, že do poslední chvíle to vypadalo, že střihat nebude muset, ale vypadalo to, že bych se mohla natrhnout směrem ke konečníku, tak to lehce uvolnila aby mě ochránila před možným roztržením svěrače. Podle doktorky jsem byla jedna z mála co za podobných okolností neměla velká porodní poranění. Takže až budeme synkovi pořizovat sourozence, tak cvičit určitě zase budu.

ppalea
Extra třída :D 12000 příspěvků 20.01.17 10:09

U prvniho jsem nemela a nesedla jsem si tri tydny dodnes me jizva boli, u druheho ano a bez poraneni, pul hodky po porodu jsem sedela jako bych nerodila. Ted cvicim taky ale u tretiho uz cekam ze to pujde i bez toho, ja si chtela ted spis pripomenout co od toho tlaceni cekat, jak se rika stesti preje pripravenym. Po porodu si ho taky necham a budu cvicit panevni dno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >