Angína + laryngityda?

Anonymní
4.12.19 17:50

Angína + laryngityda?

Zdravím
Ve čtvrtek jsem začala brát penicilin v 1,2 mg na angínu, všechno probíhalo tak jak mělo, v krku mě přestalo bolet asi do 2 dnů. Ovšem v sobotu jsem šla na ples, který jsme si s přítelem plánovali už hodně dlouho, nepila jsem žádný alkohol protože jsem nechtěla nic pokazit :) ale asi jsme se moc překřilovali kvůli hlasité hudbě a já jsem druhý den nemohla vůbec mluvit a táhne se to se mnou až do teď, ikdyž už se to zdá být o něco lepší. Do toho jsem dnes začala trochu cítit mírnou bolest v krku při polykání a celou dobu mě provází suchý kašel, což jsem se dočetla, že je taky jedním z příznaků laryngitidy. :,( myslíte, že je možné chytit laryngitydu při léčení angíny antibiotiky? Taky mám strach, aby se na mě ta angína zase nevrátila.. :,(
Máte někdo s něčím podobným zkušenosti? Předem moc děkuju za rady! :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.12.19 17:52

Ještě bych chtěla dodat, že mi chybí dobrat asi 2 platíčka penicilinu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2975
4.12.19 18:15

:lol: :zed: :zed: :zed: čemu se divíš. Angína znamená odpočívat v klidu doma v teple
Jsi :zed: :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 18:24

@mofiz Vim, že to ode mě nebylo moc chytrý, ale bylo mi dobře a přehnala jsem to spíš z hlediska toho hlasitého mluvení než abych tam někde lítala a tancovala :zed: a zajímalo by mě, jestli se na tu angínu mohla nabalit i ta laryngityda :?

• Nahlásit
  • Citovat
7336
4.12.19 20:01

Myslím, že laryngitida vypadá jinak. Namohla sis už tak nemocný krk..pocucavej med

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 20:17

@pannda děkuju za radu ;) zkusim to nějak napravit

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie