Angína v 31. tt

46
16.2.16 18:57

Angína v 31 TT

Ahoj maminky chtěla jsem se zeptat jak jste snášeli anginu nebo nějakou takovou nemoc v 31 týdnů těhotenství a jestli to nějak neohrožuje miminko nebo jestli nehrozí předčasný porod děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5729
16.2.16 19:06

@Paja 20 snášela jsem ji stejně blbě, jako jindy. Dostala jsem atb, které zabraly. Měla jsem je v těh. 2× v rozmezí asi měsíce. Předčasný porod určitě nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
16.2.16 19:19

Já jsem to měla vloni na začátku 9. měsíce, bylo to přes Vánoce. Hrozně mě bolelo v krku, ale jako těhotné mi nejdřív nechtěli nic dát, když ani týden na to se to nezlepšilo, tak mi dali penicilín, ten také nezabral, tak nakonec mi dali i nějaká silnější atb, to už jsem nebyla schopná ani mluvit. Dostala jsem se z toho až těsně před porodem. No, celkem mě bolelo v krku asi 3 týdny. Nemohla jsem vůbec jíst, ani spát. Vše jsem řešila na pohotovosti ORL.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5225
16.2.16 19:41
@Paja 20 píše:
Ahoj maminky chtěla jsem se zeptat jak jste snášeli anginu nebo nějakou takovou nemoc v 31 týdnů těhotenství a jestli to nějak neohrožuje miminko nebo jestli nehrozí předčasný porod děkuji za odpovědi

Hele já jsem to měla u prvního těhotenství tak, že jsem angínu chytla pár dnů před porodem, měla jsem ATB, ale porod mi vyvolat museli, takže jsem rodila s angínou a antibiotikama, no řeknu Ti, že to byl humus a byla jsem ráda, že jsem to přežila. Ale jinak neboj, miminku to nijak neublíží. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
16.2.16 23:08
@Zabatko píše:
Hele já jsem to měla u prvního těhotenství tak, že jsem angínu chytla pár dnů před porodem, měla jsem ATB, ale porod mi vyvolat museli, takže jsem rodila s angínou a antibiotikama, no řeknu Ti, že to byl humus a byla jsem ráda, že jsem to přežila. Ale jinak neboj, miminku to nijak neublíží. :D

O jej tak to musel… to ti nezavidim :/ já si pripadam na umrení teď a ještě do toho rodit to si nedovedou představit :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama