Antidepresiva - libido a orgasmus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymka.D.
Kecalka 253 příspěvků 28.12.18 06:58
Antidepresiva - libido a orgasmus

Ahoj holky,
způsobovalo vám užívání AD ztrátu libida a orgasmu? Mě to bohužel zatím způsobila vsechna AD, která jsem brala (Paroxetin a Cipralex) takže nyní jsem zkusila vysadit (vysazovala jsem postupně) a čekám, zda to ustojím. Nedokážu si představit, že bych je musela užívat celý život a ze sexu už bych absolutně nic neměla… Brala případně některá z vás AD, které tento problém nezpůsobily? Je některá z vás nucena užívat AD trvale, bez možnosti vysazení? Díky všem za komentáře a hezký den :kytka:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 07:46

Po Cipralexu jsem to taky tak mela, ale po mesici ci dvou se to upravilo. Cipralex beru uz 8 let, orgasmus mam.

Anonymka.D.
Kecalka 253 příspěvků 28.12.18 07:56
@Anonymní píše:
Po Cipralexu jsem to taky tak mela, ale po mesici ci dvou se to upravilo. Cipralex beru uz 8 let, orgasmus mam.

Mě přišlo, že když už jsem se k němu někdy dopracovala, tak v důsledku Cipralexu nebyl tak intenzivní… Ale jak říkám, dalo to vždy hodně práce, někdy to nešlo vůbec :?

panenka87
Extra třída :D 13403 příspěvků 28.12.18 09:04

Braala jsem Sertralin a asi tak po třech měsících se vše srovnalo a orgasmus nebyl problém :)

Anonymka.D.
Kecalka 253 příspěvků 28.12.18 09:06

@panenka87
A už nebereš? Problémy se ti nevrátily?

panenka87
Extra třída :D 13403 příspěvků 28.12.18 09:11

No úplně poprvé jsem brala 100mg a po roce a něco vysadila. To bylo asi tak před deseti lety. Jinak jsem je nebrala vždy jen pár měsíců, posledně jsem je nebrala dokonce rok. Ale už to nikdy nebylo tak hrozné, jako prvně. Ale cítila jsem, že nejsem úplně ok, nervozita, nespavost, černé, vtíravé myšlenky atd. A vždy mě stačila dávka jen 25 mg. Tu beru teď zase. Ale tentokrát jsem měla na začátku hrozné nežádoucí účinky a zhoršení stavu celkově. Teď jsem z toho nejhoršího snad venku. Tak se drž. :kytka:

Anonymka.D.
Kecalka 253 příspěvků 28.12.18 09:58

@panenka87
Děkuji moc :srdce: Také přeji hodně štěstí :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >