Antikoncepce

274
30.10.04 14:13

antikoncepce

Ahoj,
Jsem půl roku po porodu a rozmýšlím se nad antikoncepcí. Před 4 lety jsem 2 roky brala hormonální antikoncepci (Triquilar) a po vysazení mi museli píchat Agolutin, abych vůbec dostávala menses. Proto na to nemám moc náladu.
Menses mám bolestivou a trvá i 8 dnů, takže tělísko zavrhuji taky.
Když měl syn 4 měsíce, přestala jsem kojit, pak se 2× dostavila MS (podruhé již za 24 dnů), nyní je to již 37. den a začala jsem jen špinit. Dělala jsem těhutesty a jsou negativní. Tak mi přijde, že to mám pěkně rozházené.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Jakou mám zvolit antikoncepci, když nechci denně brát prášky ani mít tělísko?

Díky, Helča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10
30.10.04 14:32

Heleno, něco jsem už dneska psala na Depo-provera. Tak se tam zkus mrknout. Je tam několik příspěvků ohledně této antikoncepce. Já osobně jsem pro ni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
12.8.13 18:25

Beru antikoncepci Triquilar a dneska jsem si vzala 2 pilulku z plátíčka a měla jsem nechráněný pohlavní styk. Jsem chráněná?? Prosím o rychlou radu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
26.11.17 17:24

Ahoj holky chcem sa spitat beriem antikoncepce ( Suniu) berem ju us 1 měsíc a som se chtěla informovat mozem ostatní těhotná… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
764
18.7.18 09:14

Ahoj :) první den cyklu (neděle) jsem začala brát poprvé antikoncepci DIECYCLEAN. od té doby pouze špiním a jen minimálně. Jsem hrozně ospalá ale nemůžu pořádně zabrat. může to být potěch práškách ? nevím zda brát dále, když jen špiním. poradte prosím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama