antikoncepce Cerazette

922
24.2.06 16:08

antikoncepce Cerazette

Ahoj holky,
mám intimní dotaz :oops: Jsem skoro 2 měsíce po porodu a od minulého týdne beru anitkoncepci Cerazette. Asi po 3 dnech se mi objevilo slabé špinění. Měla jste to některá taky? Nebo že by to už byla menstruace, ale takhle slabá?
A jak jste s touhle antikoncepcí spokojené? Doktor mi řekl, že je jediná, která se dá brát když kojím.
Díky za odpovědi.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17026
24.2.06 16:14

Ahoj Berco,
za me byl jeste exluton a ten mi vyhovoval,pak se zacala predepisovat cerazette a ja s ni mela fakt problem.Porad jsem krvacela,v jednom tahu,spatne mi bylo,hlava bolela,unavena,neschopna..nebyla jsem k nicemu…ale to je ruzne.Kazdemu sedne jina HA..ja si s ni uzila peklicko :twisted:
Preji lepsi zkusenost.
App.pohledej v diskusich,uz jednou jsem urcite na tohle odpovidala..

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
24.2.06 16:33

Any díky za odpověď. Už jsem tu diskusi našla a některé holky měly stejný problém, tak mě to uklidnilo.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
24.2.06 16:39

Tak mě gynekoložka rovnou upozornila, že menstruace být může a nemusí, špinit můžu a nemusím - prostě cokoliv. Jediný, co jsem vypozorovala: při prvním platíčku špinění, při druhém jen malinko, při třetím vůbec nic. Žádná nevolnost, bolesti nebo co se ještě může vyskytnout. Takže spokojenost!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
24.2.06 16:45

Ahoj Berčo,
beru Cerazette 2. měsíc a taky špiním. Jen slabě, takže to zatím neřeším. Už jsem tu kdysi zakládala diskusi ohledně její spolehlivosti.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
24.2.06 16:45

Tak já jsem Cerazette brala asi 8 měsíců a ke konci jsem asi 2 měsíce po týdnu menstruovala :evil: ,bylo to hrozný.Předtím nic.Doktor mi říkal,že je to prý tím,že méně kojím a tou antikoncepcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama