Antikoncepce dana

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.07.10 08:01
antikoncepce dana

ahojky holky ma nekdo skusenosti s danou??a nevite kdy se vklada do zeny??dekuji za radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kubykula
Kelišová 5345 příspěvků 19.07.10 08:08

ahojky, řekla bych že stejně jak Mirena, mě Mirenu dr. dával během menzesu, ale jde to prý i normálně bez menzesu.
Jinak Danu bych si já nedala, dvě mé kámošky přes ní otěhotněly, je sice levná, ale…
toť můj názor.

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 19.07.10 08:27

Ahoj, já zkušenost s tělísky nemám, ale moje sestra přes danu taky otěhotněla. Pak si nechala dát mirenu a s tou je maximálně spokojená.

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 19.07.10 09:01

Danu bych si taky nedala, znám pár holek, co přes ní otěhotněly, včetně mojí mamky se mnou. Je to už pár let, ale Dana je pořád stejná.
Mám Mirenu a spokojenost.
 Halka

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.07.10 09:03

a to je stejny jako dana??mirena??

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 19.07.10 09:15

Troufám si oponovat,danu jsem měla už 5 x,jejich vývoj jde dopředu stejně,jako jiné věci, nikdy jsem s ní problém neměla ,existuje více tipů v různých cen. relacích, nikdy jsem přes ni neotěhotněla ,ani neměla krom vyššího krvácení jiné problémy. Ted jsem těhu po jejím vysazení :-)

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 19.07.10 10:38

Vždy jsem měla Danu a nikdy žádný problém..natož otěhotnění..
Mirena je s hormony a to já nechci..

Mona.M
Echt Kelišová 9099 příspěvků 19.07.10 20:18

Ahojky já mám danu třetí měsíc a donedávna jsem s ní byla moc spokojená,ale asi tak 14 dní slaboulince sem tam krvácím je to sice úplně malinkaté špinění,ale trošku mě to stve :roll: takže zítra volám na gyndu ať se na to dr. podívá.Vůbec nevím čím to je :think: Doufám,že mi ji nebude muset vytáhnout.
Jinač moje mamka ji taky měla a to skoro 8 let a neotěhotněla.

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 21.07.10 07:40

dekuji kdo mi tady radi danu co znam kamaradku tak ji jedna taky ma je sni spokojena tak mi ji poradila i moje svagrova abych si ji dala :-)

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 26.07.10 00:00

Dana je obyčejné nitroděložní tělísko, Mirena je hormonální nitroděložní tělísko, to znamená, že obsahuje hormony a v malém množství je postupně uvolňuje. Je to jen lokální, takže doufám lepší než cpát hormony do celého těla.
 Halka

jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 26.07.10 06:58

Ahoj,
tělísko bez hormonů jsem měla před těhu a po porodu zas,stálo něco kolem 800kč,je to s mědí.Jsem maximálně spokojená,žádné větší nebo delší krvácení při ms nepozoruju.Nijak mi nepřekáží,nemusím myslet na nějaké braní prášků,nehuntuje mi tělo hormony.

Luckifer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.10 22:44
nedělej to

nedávej si ji :( je to dva roky co jí mám a dneska jsem zjistila , že jsem těhotná :( :nevim:

omina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.11 15:57

Mám taky Danu a vypadla mi do ted sem sní byla spokojena , ale co ted??? :roll:

addonika
Povídálka 34 příspěvků 04.08.11 18:07

Ahojky chtela jsem se zeptat jak se Dana zavadi a jestli jeji odstraneni pak s delohy neboly? :nevim:

Zuzana Veselovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.11 08:31
dana

Dobry den čtu vaši odpoved natu danu ja za par dni by jsem si tu danu mela dat vy radite jedny holce že dana neni dobra že se cez ni muže otehotnet takže mela by jsem si dat radeji tu mirenu?ta se vklada stejne ako dana?ja nemužu prašky doktor mi je zakazal takže mi odporučite radeji tu mirenu? a u ty mireny mužu pribrat?dekuju za odpoved

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >