Antikoncepce ommison bolesti dlouhá menstruace

Anonymní
6.2.23 12:20

antikoncepce ommison bolesti dlouhá menstruace

Dobrý den potřebovala bych se poradit, trochu citlivější téma, tak se omlouvám, mám takový problém poprvé jsem začala brát antikoncepci ommison, první pilulku jsem si vzala normálně první den menstruace, do večera žádná krev na to jsem ten den měla i pohlavní styk všechno bylo v pohodě ten den se přítel ani neudělal, druhý den ráno uz jsem měla krev takže pak uz to bylo normální celých 5 dní, poté mi to skončilo, pak asi po třech dnech jsem začala pociťovat bolest v podbříšku mám to do teď chvilkama to tam hrozně zabolí jako kdyby mi tam někdo něco řezal bodal, začala jsem špinit ze začátku to bylo jen malinko jen když jsem se utřela, ale teď je to horší mám hodně krve jako kdybych měla po druhé v měsíci 2 silnou menstruaci před pár dny kdy uz mě to i bolelo ale té krve nebylo moc jsem měla pohlavní styk a bolelo me to na pravé straně podbříšku, po chvilce uz to bylo lepší nebolelo mě to skončili jsme a všude krev vůbec nevím co to znamená tohle se mi nikdy nedělo, přisuzuji to k tomu ze si tělo teprve zvyká, děkuji všem kteří mi odpoví❤

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty