Antikoncepcia a test

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 22:26

Antikoncepcia a test

Robila som si test v sobotu a test mi ukázal bielu čiarku. Môže to byť ryska? Včera som si robila ďalší test a ten už bol úplne negatívny.
Beriem HAK a dnes mi začala sedem dňová pauza.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
93
5.7.22 22:27

Jasně negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1721
5.7.22 22:38

Jasně negativní rozmáčený test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 22:42

A čo tu? Po čase úplne vybledol. Ale ako vravím ostatné testy sú úplne snehobiele.

• Citovat
  • Nahlásit
955
5.7.22 22:44

Z jakého důvodu si děláš test??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 22:49

@Venesí či nie som tehotná. Prvý krát som mala neprerušovaný styk pri antikoncepci a celkom som sa zľakla, či sa niečo nestalo. Menštruáciu ešte len čakám ale aj tak

• Citovat
  • Nahlásit
44018
5.7.22 22:54
@Anonymní píše:
Robila som si test v sobotu a test mi ukázal bielu čiarku. Môže to byť ryska? Včera som si robila ďalší test a ten už bol úplne negatívny.
Beriem HAK a dnes mi začala sedem dňová pauza.

Nehypnotizuj test po limitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44018
5.7.22 22:56
@Anonymní píše:
@Venesí či nie som tehotná. Prvý krát som mala neprerušovaný styk pri antikoncepci a celkom som sa zľakla, či sa niečo nestalo. Menštruáciu ešte len čakám ale aj tak

Nevím, jak na Slovensku, ale při braní HA jsem trtkala naprosto bez omezení a dítě mám jen jedno a plánované. Žádné přerušování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18143
5.7.22 23:11
@Russet píše:
Nevím, jak na Slovensku, ale při braní HA jsem trtkala naprosto bez omezení a dítě mám jen jedno a plánované. Žádné přerušování.

I na Slovensku je to tak zvykom ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3068
5.7.22 23:15
@Anonymní píše:
A čo tu? Po čase úplne vybledol. Ale ako vravím ostatné testy sú úplne snehobiele.

Stále negativní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 23:24

Ďakujem, keby ms neprišla tak otestujem znova

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 23:29

@Russet ano aj tu je to zvykom ale keďže užívam xanax tak pre istotu. Aj keď ten neznižuje účinok. Pýtala som sa gynekológov aj lekárnikov. Prvý mesiac mi ms prišla normálne a tento mesiac sa celkom obavam.

• Citovat
  • Nahlásit
2665
5.7.22 23:57
@Anonymní píše:
@Russet ano aj tu je to zvykom ale keďže užívam xanax tak pre istotu. Aj keď ten neznižuje účinok. Pýtala som sa gynekológov aj lekárnikov. Prvý mesiac mi ms prišla normálne a tento mesiac sa celkom obavam.

Ja bych řekla, že si zbytečně hysterická ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10619
6.7.22 00:05

Mě by zajímalo, jestli ti tyhle diskuse v něčem pomáhají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6278
6.7.22 00:21
@Anonymní píše:

chce to zvýšit dávku xanaxu…Nebo přestat souložit. Pak nebudeš muset „preventivně“ dělat testy při užívání HAK a ještě než vůbec přijde MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat