Antikonepce a chlupy

141
28.12.20 18:59

antikonepce a chlupy

Dobrý večer, po druhém dítěti se mi začali objevovat chloupky na místech kde by neměly být… Podbradek, chlupaté prsa… Vždy jsem byla tmavší typ, ale poslední dobou je to neúnosné… Nestíhám vytrhávat… Na gynekologii paní doktorka řekla že je to hormony… Ale žádné krevní testy nic, rovnou antikoncepce.. ač jsem jí říkala že jsem kuřačka předepsala mi antikoncepci v které je výslovně napsáno nekuřte :D tak já už týden nekouřím a připravují se na to jak to začnu jíst… Chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti že to na to opravdu funguje? A zároveň mě zajímá zda je tak důležité nekouřit… Rizika jsem si četla… Je mi 32 a antikoncepci jsem nikdy nebrala, chráníme se jinak :) děkuji za odpovědi a přeji příjemný večer :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2026
28.12.20 19:03
@Enli píše:
Dobrý večer, po druhém dítěti se mi začali objevovat chloupky na místech kde by neměly být… Podbradek, chlupaté prsa… Vždy jsem byla tmavší typ, ale poslední dobou je to neúnosné… Nestíhám vytrhávat… Na gynekologii paní doktorka řekla že je to hormony… Ale žádné krevní testy nic, rovnou antikoncepce.. ač jsem jí říkala že jsem kuřačka předepsala mi antikoncepci v které je výslovně napsáno nekuřte :D tak já už týden nekouřím a připravují se na to jak to začnu jíst… Chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti že to na to opravdu funguje? A zároveň mě zajímá zda je tak důležité nekouřit… Rizika jsem si četla… Je mi 32 a antikoncepci jsem nikdy nebrala, chráníme se jinak :) děkuji za odpovědi a přeji příjemný večer :*

Enli, obecně čím je člověk starší, tak je chlupatější.
Nakolik je to u tebe normální nebo ne to nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
28.12.20 19:07

Mne po porodu zchlupatelo bricho :roll: ale hodne. Takze si ho depilacnim kremem holim. Ale trvalo mi to dlouho nez sem se s tim smirila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
28.12.20 19:09

@Proto02 jak říkám vzpomenu-li třeba ten podbradek a bradu neměla jsem problém vytrhnout 5-10 černých chloupků ale při 40 už to zabere za prvé čas a za druhé je to dost obtěžující… Vlastně mám bradu a podbradek pokryty černými tečkami po trhání… Paní doktorka měla jasno že je to moc mužského hormonu po zhlédnutí… Spíš mě trápí že nejsem zvyklá jíst antikoncepci a v mladých letech mi nedělala dobře tak jsem se naučila chránit jinak… Tak možná je má otázka spíš zda nejsou jiné prášky na upravení hormonu než antikoncepce… Nevím nemám zkušenost :) tak se ptám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
28.12.20 19:21

@Hvezda70 břicho depiluji strojkem takže s tím jsem se taky smířila ale ten krk to mám tak na oholení jako muži :D Depilovat jsem ho zkoušela jak strojkem tak depilační proužky ale po jednom mi to zarůstá a po druhém mám vyrážku… Ale když jsem čekala malou tak jsem byla jako holatko :D :D :D to bylo krásné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
28.12.20 19:52
@Enli píše:
@Proto02 jak říkám vzpomenu-li třeba ten podbradek a bradu neměla jsem problém vytrhnout 5-10 černých chloupků ale při 40 už to zabere za prvé čas a za druhé je to dost obtěžující… Vlastně mám bradu a podbradek pokryty černými tečkami po trhání… Paní doktorka měla jasno že je to moc mužského hormonu po zhlédnutí… Spíš mě trápí že nejsem zvyklá jíst antikoncepci a v mladých letech mi nedělala dobře tak jsem se naučila chránit jinak… Tak možná je má otázka spíš zda nejsou jiné prášky na upravení hormonu než antikoncepce… Nevím nemám zkušenost :) tak se ptám :)

Být tebou bych si koupila Philips Lumea. Opravdu to funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
28.12.20 19:58

@Proto02 Ježíšek ho dobesl tak hned po novém roce se na to vrhnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat