Potíže s orgasmem. Můžou za to antidepresiva?

Anonymní
27.12.20 21:54

Potize s orgasmem. Mohou za to antidepresiva?

Ahooj, pisu anonymne protoze se necitim na to abych tady zverejnovala jmeno.
S partnerem jsme uz spolu neco pres rok a i tak dlouho spolu zijeme sexualni zivot (byl muj prvni). Oba jsme mladi 21 a 22. Ze zacatku bylo vsechno v poradku, orgasmy jsem mela prakticky pri kazdem sexu. Ale ted jsme oba zacali brat antidepresiva a hlavne u me si myslim ze kvuli tomu nemuzu dosahnout vrcholu. Pritel vetsinou nema na sex chut, vzdycky byl takovy i bez AD, ale nenutim jeho ani sebe. Kdyz mame oba chut, tak je vsechno fajn a pritel se udela, ale ja proste ne. A je to od doby co beru antidepresiva. Nemam skoro vubec chut na sex a kdyz uz ji mam, tak nemohu dosahnou orgasmu coz me celkem stresuje a pak z toho mam akorat spatnou naladu a pritel taky. Navic se bojim ze by to mohlo byt i neco gynekologickeho.
Mate s tim nektera zkusenosti? Uz nevim co s tim:(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.12.20 22:04

Rekni to psychatrovi. Nektera AD maji toto opravdu jako vedlejsi ucinek. At Ti proste zmeni leky.

• Citovat
  • Nahlásit
7856
27.12.20 22:05

Proč mate oba AD? Je to opravdu nutnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 22:08
@Anonymní píše:
Rekni to psychatrovi. Nektera AD maji toto opravdu jako vedlejsi ucinek. At Ti proste zmeni leky.

Zkusim ji po novym roce zavolat nebo ji napisu email..jen me zajimalo jestli ma nekdo stejnou zkusenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 22:11
@pannda píše:
Proč mate oba AD? Je to opravdu nutnost?

Ano, pritel mel/ma stavy kdy se mi uprostred noci rozbrecel ze uz nechce zit, ze tady nechce byt a ze je zbytecnej, take ma deprese uz dlouho. Ja trpim silnymi panickymi atakamy a uzkostmi. Takze ano, jsou nutne. Dlouho jsme to zkouseli bez nich ale neslo to.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 22:12
@Anonymní píše:
Zkusim ji po novym roce zavolat nebo ji napisu email..jen me zajimalo jestli ma nekdo stejnou zkusenost.

Jen pro zajimavost, co beres?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 22:15
@Anonymní píše:
Jen pro zajimavost, co beres?

Sertralin 50mg ale zvedla mi to ted na 150 jelikoz to nemelo ucinek. Tak nevim jestli ji vymenit..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 22:16
@Anonymní píše:
Ahooj, pisu anonymne protoze se necitim na to abych tady zverejnovala jmeno.
S partnerem jsme uz spolu neco pres rok a i tak dlouho spolu zijeme sexualni zivot (byl muj prvni). Oba jsme mladi 21 a 22. Ze zacatku bylo vsechno v poradku, orgasmy jsem mela prakticky pri kazdem sexu. Ale ted jsme oba zacali brat antidepresiva a hlavne u me si myslim ze kvuli tomu nemuzu dosahnout vrcholu. Pritel vetsinou nema na sex chut, vzdycky byl takovy i bez AD, ale nenutim jeho ani sebe. Kdyz mame oba chut, tak je vsechno fajn a pritel se udela, ale ja proste ne. A je to od doby co beru antidepresiva. Nemam skoro vubec chut na sex a kdyz uz ji mam, tak nemohu dosahnou orgasmu coz me celkem stresuje a pak z toho mam akorat spatnou naladu a pritel taky. Navic se bojim ze by to mohlo byt i neco gynekologickeho.
Mate s tim nektera zkusenosti? Uz nevim co s tim:(

Nevím co bereš, ale já měla Cipralex a orgasmus byl naprosto nedosažitelný - žádným způsobem. Po změně medikace ok. V příbalovém letáku by to mělo být uvedeno.
M.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 22:18
@Anonymní píše:
Nevím co bereš, ale já měla Cipralex a orgasmus byl naprosto nedosažitelný - žádným způsobem. Po změně medikace ok. V příbalovém letáku by to mělo být uvedeno.
M.

Sertralin, ted to bude mesic co ho beru. Ale proberu to s psychiatrickou.

• Citovat
  • Nahlásit
7856
27.12.20 22:21
@Anonymní píše:
Sertralin 50mg ale zvedla mi to ted na 150 jelikoz to nemelo ucinek. Tak nevim jestli ji vymenit..

Snížení libida máš v příbalovem letáku a při navýšení je to pochopitelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
27.12.20 22:29

Hele je to těma léky, bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 01:31
@Anonymní píše:
Sertralin, ted to bude mesic co ho beru. Ale proberu to s psychiatrickou.

Začala jsi brát Sertralin před měsícem a už jsi na 150mg?

• Citovat
  • Nahlásit
28.12.20 08:17
@Anonymní píše:
Ano, pritel mel/ma stavy kdy se mi uprostred noci rozbrecel ze uz nechce zit, ze tady nechce byt a ze je zbytecnej, take ma deprese uz dlouho. Ja trpim silnymi panickymi atakamy a uzkostmi. Takze ano, jsou nutne. Dlouho jsme to zkouseli bez nich ale neslo to.

Tak hlavně navštěvujte také psychoterapii. AD nejsou všemocná, vidím to u své matky. Jinak ano, může mohou to AD nepříznivě ovlivnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 10:17
@Anonymní píše:
M.

Mám naprosto stejnou zkušenost. S dosažením orgasmu jsem nikdy neměla problém, ale s Cipralexem to prostě nešlo vůbec žádným způsobem. Holt otupěl jak největší bolest, tak největší radost. Zas na druhou stranu mě to přivedlo k poznání, že tohle je cena, kterou nejsem ochotná platit a že se radši i s tou bolestí porvu sama.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 00:26

Ty jo, fakt jo? Ja beru Cipralex uz 10 let a vzpominam si, ze ze zacatku mi to taky neslo, ale pak uz dobry. Ted orgasmus mam. Akorat jste me zarazili s tim otupenim… je mozne, ze to taky mam a nevim o tom? Pripadam si normalni.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat