Aprílové hubnutí ?

protection
1.4.16 10:00

Aprílové hubnutí ?

Ahoj ženský :-)

Chcete zhubnout a nemyslíte to jen arpílově?… Já taky, chci tu najít parťačky, které se sebou chtějí něco dělat a začít na sobě makat. Potřebuji dát dolů 35 kg. Proč? Abych mohla doběhnout své dítě a aby mi muž neodběhl k jiné :lol: a abych v 50 neumřela na infarkt. Pokud tu některá jste taky s vysokou váhou a ne jen nějakých 5 - 6 kilo do plavek, tak se ozvěte :-).. Založíme skupinku :kytka:

Jdete do toho některá se mnou opravdu vážně? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

997
1.4.16 10:07

Ahojky…já bych do toho šla:-)) Mám bohužel trojciferné číslo!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
protection
1.4.16 10:10

@baculkaji Já také, ale chci s tím něco dělat, tvůj nick jsem už v pár předchozích diskuzí zaznamenala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
997
1.4.16 10:13

Jj- párkrát jsem to ve skupince zkoušela, ale ta mrška pevná vůle…Za pět měsíců mi končí rodičák (po šesti letech) a za tu dobu jsem pěkně vykynula…Nikdy jsem hubená nebyla, ale co bych dala za mých 85kg před prvním těhotenstvím
Jsem prostě závislá na sladkým- to musím denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
1.4.16 10:17

Ahoj, já dnes začala držet dietu. Mám 83kg a při mé výšce necelých 170cm je to děsný, jsem po porodu a tak to musím dát dolů :) držím i vám palečky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6208
1.4.16 10:33

Já teda hubnout chci jen 2-3 kila, takže sem se nepřidám. Ale vám holky přeju, abyste vydržely. Vámi uvedené váhy (trojciferné číslo a potřeba zhubnout 35 kilo) už jsou fakt zbytečné. Absolutně vám to neslouží. Tak se přestaňte litovat a omlouvat a něco s tím už fakt udělejte. držím vám palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
protection
1.4.16 10:41

@Karleon Děkujeme

• Nahlásit
  • Citovat
1910
1.4.16 10:57

Já bych se taky ráda celkem přidala :) já bych potřebovala tak cca 15 kg, to by pro mě bylo úplně skvělý :palec: co pro to hodláte ženský dělat? ráda bych se s vámi inspirovala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14844
1.4.16 11:16

@protection pujdu do toho stebou a chci schodit tak 40.Nervama nad postizenym synem jsem nabrala..a chci se do toho pustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
protection
1.4.16 11:27

Zakládám skupinu a zvu Vás :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Amerielle
1.4.16 11:28

Mně by stačilo „jen“ 8. :mrgreen:

Je to těžké. Třeba nějaké „zdravé mlsání“ na mě vůbec neplatí. Křížaly nejsou čokoška. :lol:

• Citovat
  • Upravit
14844
1.4.16 11:33

@Amerielle jo to mi povidej ale pry je dobre na tyhle chute jist vajicka. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
protection
1.4.16 11:37

@Amerielle @Malike Na mě to taky moc neplatí, pokud bych to měla doma, asi bych neodolala, takže je lepší doma nic nemít. :D

• Nahlásit
  • Citovat
14844
1.4.16 11:38

@protection no to je ono..doma mejme zeleninu a penize radeji dat nekomu na hlidani. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
protection
1.4.16 12:42
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama