Odstraňujete si chloupky z předloktí?

1.4.16 09:15

Odstraňujete si chloupky z předloktí?

Dobrý den,

včera jsem se dočetla ( zahraniční web), že se nyní víc a víc požaduje odstraňování chloupků z předloktí i celých paží…Osobně mně to nikdy nenapadlo ( mám velmi světlé), ale prý je to nový trend v kosmetické péči. Tak by mně zajímalo, kdo odstraňujete a čím? Předpokládám, že žiletka nebude nejvhodnější…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1895
1.4.16 09:20

Já si třeba nechávám strhávat celé ruce a to depilačním voskem :mrgreen:.. Mne se to nelíbí, ale záleží, jak kdo to chce mít, ne? Pokud máš velmi světlé chloupky, tak proč strhávat?
Mám PCOs a bohužel s tím souvisí více chloupků na těle… :pocitac: Třeba mezi od temene hlavy, mezi lopatkama, na můj vkus, mám více chloupků, ale protože jsou světlounké, nechám je tam :mrgreen: :D, ale ano, vadí mi :mrgreen:
Nemyslím si, že je to nový trend. Já to tak mám už docela dlouho a zahraničí mne nikterak neovlivnilo :mrgreen: :lol: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5936
1.4.16 09:23

Chlupy mám tmavé, ale přes léto vyblednou a v zimě mám převážně dlouhý rukáv. :mrgreen: Že si někdo holí/depiluje předloktí, celé ruce není pro mě novinka. Uvažovala jsem nad tím cca 10 vteřin, kdy jsem si nechala udělat kérku. Ale se.re pes, zas tak hrozné to nemám. :mrgreen:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
1.4.16 09:24

@Cleopatraj40 - ja mam na predlokti kratke svetle chloupky ale zase docela hodne. A me se to docela libi. :mrgreen: Kamaradka ma cerne a nelibilo se ji to, tak si je sundavala. Jen si ted nevzpomenu jak. Ale mela po tom na rukach cervene pupinky a kdyz ji dorůstali tak mela jezka a nevypadalo to hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
1.4.16 09:24

Já si holím celé ruce normálně strojkem, mě osobně se chlupaté ruce nelíbí, ale je pravda, že moje moc světlé nejsou, a to vzhledem k tomu, že jsem tmavý typ. Ale uvažuju jít na laser, abych měla nadobro pokoj. Za týden jdu vyzkoušet podpaží, je to celkem drahá záležitost (myslím ten silnější přímo u lékaře), takže pokud budu mít pokoj s tím podpažím a nic mi tam neporoste, pak půjdu i na ruce a nohy :D Jinak pokud máš světlé a nejdou vidět, klidně bych je tam nechala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.16 09:26

Stacia mi tie vecne zapalene lytka… cele leto beham v silonkach, ked som neoholena, aby nebolo vidiet chlpky, ked som oholena, aby nebolo vidiet pupinky. A ze som vyskusala vsetko, ziletku, strojcek, teply vosk, studeny - ten bol super, nohy som mala dalsi den cervene a otekle… a mat rovnaky bordel aj na rukach? To sa mozem zacat obliekat jak moslimka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22765
1.4.16 09:27

Mám světlé jemné, takže nechávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
1.4.16 09:29

Mám dost chlupaté ruce :mrgreen: Naštěstí světlé chlupy :mrgreen: A neodstraňuju si je :lol: Ale kdybych je měla tmavé, tak by asi šly dolů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
35461
1.4.16 09:31

Neodstraňuju, odstranila bych, pokud by byly hodně viditelné. Někdy asi v 15 letech jsem si chloupky na předloktí odstranila depilátorem na nohy, pak bylo teda peklo, jak dorůstaly, vypadalo to hnusně, musela jsem počkat na zimu a zamaskovat to rukávy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2438
1.4.16 09:31

Nohy si holim vytrhavacem a zbytek tela, co kde potrebuji žiletkou. a to vcetne rukou po lokte. delam to uz roky, proste se mi chlupate ruce nelibi :nevim: a to mam svetle, moc viditelne to není. ale proste mam rada ten pocit holych rukou. zadny novy trend me v tom nijak neovlivnil. pokud bych mela tmavsi chlupy, slo by to dolu okamzite, fuj :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864
1.4.16 09:42

@Cleopatraj40 novinka? Tohle dělala kamarádka už před 20 rukama, a vypadalo to pak strašně když jí chloupky začali rašit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
1.4.16 09:43

Novy trend… Praktikuji dobrych 20 let :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Poison Eve
1.4.16 09:44

A nejsem kamaradka @ka2ka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
12160
1.4.16 09:52

Novinka to teda není, ale neodstraňuji.
Já když vidím ženu při těle, která má oholené ruce, tak se mi chce :poblion:.
Mně se dokonce nelíbí ani mužská část populace, která si holí hruď, nohy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6674
1.4.16 10:08

Ne, neodstraňuji, jsou trošku tmavší, ale neřeším je. Kamarádka si před 10 lety nejdříh holila žiletkou, potom přešla na voskové pásky. Ale první dny po akci měla pupínky, potom pár dní „hezké“ předloktí a potom to začínalo rašit a vypadalo to dost hrozně 8o A celý koloběh dokola. Díky, tohle ke spokojenosti nepotřebuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama