Asi jsem někde jinde

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 14:33

Asi jsem někde jinde

Ahoj; teď jsem ve 4. r. gymnázia, ale spolužáci mi přijdou úplně někde jinde. Byla jsem na vodě s naší a protější třídou a kluci se tam akorát předháněli, kdo se víc ožere. Pouštěli si nahlas repráky, popíjeli vodku a to bylo vše. 2 roky zpátky jsem byla s třídou níž a výš a úplně stejný princip, večer se ožrali, pustili si nahlas reprák, vodku si někde nakoupili a úplně stejný scénář. S jinými ročníky nemám hodiny, potkávám jen jiné kluky, když jdou proti mě na chodbě a to jdou s celou třídou anebo většinou dva kluci spolu, tak je těžké se mezi nimi cpát.
Nevím no, na nějaké nasazování vážného vztahu to nevypadá. Vnímal SŠ někdo stejně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4029
19.11.21 14:36

Na to, že jsi zřejmě už dospělá, píšeš jak čtrnáctiletá.
Pokud jsou tak nemožní, proč prosímtě hledáš vztah mezi spolužáky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
19.11.21 14:44

Ahoj, buď v klidu. Já jsem byl za „toho jiného“ celou základku i střední. Až na VŠ se to trochu „srovnalo“. Ne, že bych se změnil já, ale spíš se tam dáš dohromady se skupinou lidí, kteří ti jsou nějak blízcí a máte společné zájmy.
Cpát se mezi někoho nebo dělat něco, protože to dělají ostatní, je nesmysl, to ti nic nepřinese. Rozhlížej se kolem a eventuálně narazíš na někoho, s kým si budeš rozumět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
19.11.21 14:58

Jo, středoškoláci jakožto „partneři“, to ještě nehrozí. Hledej mezi staršími. No, koneckonců, za chvíli jdeš do práce/na vejšku, tak se to trochu naředí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18694
19.11.21 15:00

Najdi si nějaký koníček, kterému se věnují i o fous starší lidi a setkávají se přitom. Snáze najdeš někoho, kdo ti bude sedět spíš, než jen vrstevníci.

Co tě zajímá? Čemu se věnuješ?

A teda podle toho co píšeš, tak bych spíš začala s tím, že se budeš učit navazovat vztahy, než rovnou hledat „vážný vztah“.

Až budeš umět navazování, pak se začni učit udržování vztahu a komunikaci v něm. Bývá to nejspolehlivější cesta k tomu, jak fungovat dlouhdobě v uspokojivém vztahu.

Příspěvek upraven 19.11.21 v 15:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.21 15:01

Za pár měsíců se jich zbavíš.
Jdeš na VŠ? Uvidíš, na koho narazíš tam.
Já měla tyhle pocity ještě několik let po maturitě na školních srazech, kdy já při VŠ pracovala ze všech sil a na směny a oni si tam vyprávěli, kdy kdo kde minulý víkend ožralej odpadl do bezvědomí někam do pole! :nevim:
Máš koníčky, kde potkáváš kluky?
Chodíš někam večer?

Příspěvek upraven 19.11.21 v 15:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
19.11.21 15:02
@Ou píše:
Najdi si nějaký koníček, kterému se věnují i o fous starší lidi a setkávají se přitom. Snáze najdeš někoho, kdo ti bude sedět spíš, než jen vrstevníci.
:palec: I na tu vodu je lepší vyrazit s o chlup staršími, kdyby nebyl ten náš chlup skoro 20 let, tak tě vezmem rádi :mrgreen: :mrgreen:
Nemáš nějakou podobně naladěnou kámošku?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34362
19.11.21 15:15
@Anonymní píše:
Ahoj; teď jsem ve 4. r. gymnázia, ale spolužáci mi přijdou úplně někde jinde. Byla jsem na vodě s naší a protější třídou a kluci se tam akorát předháněli, kdo se víc ožere. Pouštěli si nahlas repráky, popíjeli vodku a to bylo vše. 2 roky zpátky jsem byla s třídou níž a výš a úplně stejný princip, večer se ožrali, pustili si nahlas reprák, vodku si někde nakoupili a úplně stejný scénář. S jinými ročníky nemám hodiny, potkávám jen jiné kluky, když jdou proti mě na chodbě a to jdou s celou třídou anebo většinou dva kluci spolu, tak je těžké se mezi nimi cpát.
Nevím no, na nějaké nasazování vážného vztahu to nevypadá. Vnímal SŠ někdo stejně?

už jsi tu něco podobného psala, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
19.11.21 15:15
@unuděná píše: :palec: I na tu vodu je lepší vyrazit s o chlup staršími, kdyby nebyl ten náš chlup skoro 20 let, tak tě vezmem rádi :mrgreen: :mrgreen:
Nemáš nějakou podobně naladěnou kámošku?

To hledáte někoho do trojky? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21691
19.11.21 15:29
@opulus píše:
To hledáte někoho do trojky? :mrgreen:

No spíš do třicítky :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
19.11.21 19:04
@Anonymní píše:

Asi jo, jestli si dobře vzpomínám. Je tam důležitá jedna otázka. Jestli tě nudí otravnost jejich nenápaditosti nebo jestli bys byla stejně unuděná, ať by řešili diferenciální rovnice nebo hřebelcovali hříbátko.
V prvním případě prostě hledáš, kde se budeš cítit dobře a tady to není.
Ve druhém případě je problém v tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29723
19.11.21 19:10

Tohle bylo normalni i za nas, skoro pred 30 lety :mrgreen: I proto se moc casto nelovilo ve skolnich vodach :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
19.11.21 19:11

Pousteli nahlas hudbu? No to snad ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
19.11.21 19:48

Podle mě je tohle na střední úplně běžný :D Bylo, je a bude, at je to ucňák nebo gympl …
Ja chodila na soukromý gymnázium, kde nám rádi připomínali, ze je to výběrová škola ( :lol: ) a chlastalo se neskutečně teda, kourilo, hulilo… No někdo na to proste není, ja taky nebyla. Vždycky mi stačilo pít do nálady.

Stredni prezijes, do maturity ti zbývá par měsíců a pak jde každý svou cestou a na tom co bylo na střední vůbec nezáleží :)
Nesnaz se cíleně vyčlenovat, někdy je fajn dat těm lidem šanci i když si myslíš ze s nima třeba nemáš vůbec nic společného, a vystoupit ze svoji komfortní zóny. Nemusis za večer dát flasku vodky 8o

A k těm vztahům ti neporadim, ja nikdy nechodila s někým ze školy nebo ze třídy a vždycky jsem měla o par let staršího, protože vrstevníci mě nějak nebrali.
Každopádně i když nebudes mít žádný,,vážný vztah” tak to není tragédie. Časem všechno přijde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
19.11.21 20:51

To je snad na všech SŠ. Co bys od tohoto věku chtěla. Něco ti poradím, nebuď tak upjatá a užívej života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat