Vubec nevim, co mam delat, poradte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 08:23

Vubec nevim, co mam delat, poradte

Ve stredu prijel muz z prace s tim, ze ma nejaky problem v praci a musi jit na bar pokecat o tom s barmanem (jeho kamarad). Ani se nevykoupal, hupsnul do dzin. A behem 5 minut byl pryc. Ja mu nebranim v tom chodit na pivko, nebo jit si vypovidat kamaradovi nad sklenkou panaka. Jen me uplne zarazilo, ze se jen obliknul, dal pusu malenu a sel. Jenze uz se nevratil. Vratil se az pred sestou rani, hupsnul do monterek a jel do prace. Behem noci se vubec neozval, ze nedorazi domu.
Vcera vecer prijel, ze uz je vse ok, privezl mi veceri. Vecer uz spal, tak jsem mu chtela do. penezenky dat. stovku za to rizoto, co mi dovezl, at si za to koupi cigara trebas. Jenze jsem nasla jizdenku z 18.11 v 5.40, ze jel z uplne jineho mesta domu. Pritom ma auto a vubec nechapu, co v tom meste. delal. je to maly zapadakov, nikoho znameho tam nemame. Naopak my bydlime ve velkem meste, takze tady hospod tri zadky. A ja ted nevim, co mam delat. Proc mi lhal..?!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27501
19.11.21 08:24
@Anonymní píše:
Ve stredu prijel muz z prace s tim, ze ma nejaky problem v praci a musi jit na bar pokecat o tom s barmanem (jeho kamarad). Ani se nevykoupal, hupsnul do dzin. A behem 5 minut byl pryc. Ja mu nebranim v tom chodit na pivko, nebo jit si vypovidat kamaradovi nad sklenkou panaka. Jen me uplne zarazilo, ze se jen obliknul, dal pusu malenu a sel. Jenze uz se nevratil. Vratil se az pred sestou rani, hupsnul do monterek a jel do prace. Behem noci se vubec neozval, ze nedorazi domu.
Vcera vecer prijel, ze uz je vse ok, privezl mi veceri. Vecer uz spal, tak jsem mu chtela do. penezenky dat. stovku za to rizoto, co mi dovezl, at si za to koupi cigara trebas. Jenze jsem nasla jizdenku z 18.11 v 5.40, ze jel z uplne jineho mesta domu. Pritom ma auto a vubec nechapu, co v tom meste. delal. je to maly zapadakov, nikoho znameho tam nemame. Naopak my bydlime ve velkem meste, takze tady hospod tri zadky. A ja ted nevim, co mam delat. Proc mi lhal..?!

Proc se ho nezeptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10678
19.11.21 08:25

Lhal ti, protože kdyby ti na rovinu řekl že si jede do vedlejšího města zasouložit tak bys měla kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39592
19.11.21 08:26

Zeptej se ho, ne? My nevíme, kde a proč byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 08:26

Zeptala jsem se ho, kde byl celou noc, ze dosel ani dom, rekl, ze usnul v baru a probudil ho budik do prace.

• Citovat
  • Nahlásit
1180
19.11.21 08:28

Poradím Ti, co nemáš dělat. Do cizí peněženky, se bez dovolení, neleze. :cert:
Teď by mě zajímal ten okamžik, kdy jsi tu peněženku stačila prohlédnout, když se doma jen otočil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 08:29

@mdvorak vcera vecer uz spal doma. Zijeme spolu 7 let. Je normalni a zvykly, ze mu dam do batohu svacinu, nebo do penezenky dam penize.

• Citovat
  • Nahlásit
1180
19.11.21 08:30
@Anonymní píše:
@mdvorak vcera vecer uz spal doma. Zijeme spolu 7 let. Je normalni a zvykly, ze mu dam do batohu svacinu, nebo do penezenky dam penize.

Po tomhle si odvykneš… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
19.11.21 08:31
@Anonymní píše:

Protože nemáš vědět, kde a u koho byl. :nevim:
Není třeba prohledání věcí schovávat za příběh " chtěla jsem mu dát stovku do peněženky". Kdyby se mi stalo, že manžel na celou noc zmizí, taky bych to zřejmě udělala. ;)

A co bych udělala - chovala se normálně do chvíle, než bude sedět doma u stolu a na ten bych pak položila tu jízdenku. A počkala na odpověď.
Ale co člověk, to jiné řešení, třeba nedat nic najevo a čekat, jestli se to zopakuje. Nebo mu pravidelně prohledávat věci. Nebo ho nechat sledovat… ne, to je samozřejmě nadsázka.
A proč tuhle noční akci utajil, asi tušíš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 08:34

@Dája999
Jizdenku jsem v te penezence nechala, jen jsem se podivala, odkud kam jel zrovna on autobusem. Nenavidi autobusy. Vsude jen svym autem. A pres to nejede vlak.

• Citovat
  • Nahlásit
2112
19.11.21 08:35

Jako nezlob se, proč se nezeptáš jeho, snad s ním žiješ ty. Buď s ním mluv na rovinu nebo dělej že o ničem nevíš. Já bych asi na něj vyběhla, nesnáším když ze mě někdo dělá vola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10073
19.11.21 08:37
@Anonymní píše:

Johohooo, tohle bych taky měla manžela naučit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
19.11.21 08:38

V tom cizím městě asi našel to, co nemá doma :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12633
19.11.21 08:38
@Anonymní píše:

To je divný. Doma se jen otočí, hned zmizí, celou noc nepřijde domů, ani ti nedá vědět, ráno jde do práce, a nic neřekne? Vy se spolu nebavíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
19.11.21 08:39
@ontarova.stara píše:
Johohooo, tohle bych taky měla manžela naučit!

Hlavně si do ní neschovávej jízdenky z výletů nebo hotelovou faktůru :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat