Jak často chodíte ven s chlapem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 06:37

Jak často chodíte ven s chlapem

Hezký den, zajímalo by mne jak často vyrážíte společně ven…Ať již máte děti či ne. Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1628
19.11.21 06:39

Kazdy den. Dite mame..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22523

Jak nám práce dovolí, minimálně 3-4× v týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10879

Denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 06:41

Dříve každý den na procházku, teď je více práce a jinak rozložená pracovní doba. Cca 2-3× týdně se jdeme projít společně i s pejskem, 2× týdne sami dva. Děti nemáme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 06:41

Holky myslím restaurace za kamarady apod…

• Citovat
  • Nahlásit
15449
19.11.21 06:42

Denně ráno do práce a školy. Jednou týdně cvičit. Do hospody cca třikrát do měsíce, většinou i s dětmi. Mimochodem, ta otázka je velmi nepřesně položená ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15449
19.11.21 06:43
@Anonymní píše:

No a myslíš s dětmi nebo bez dětí? Stále to specifikuješ dost nepřesně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
19.11.21 06:45
@Anonymní píše:

Co je korona tak sme v restauraci byli asi 3×, ale nás to moc neláká, radši si uvaříme spolu doma. Za kamarády tak jednou za měsíc, buď jedeme někam my nebo někoho pozveme k nam. Ale
jinak ven chodime pořád, akorát máme rádi spíš pobyt v přírodě, výlety, památky, než nekde vysedávat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
19.11.21 06:45

Hodně nespecifická otázka.

Ven chodíme každý den. Do práce a z práce, případně jinam.
Na procházky denně, máme psíka. Ale jde třeba jen jeden, kdo je dříve z práce.
Do restaurací od doby covidové moc nechodíme, spíše si něco objednáme. Často jezdíme za rodinou, na oslavy, firemní akce, to se také počítá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.21 06:52

Jinak jdu uz be anonymu… jedná se mi o tom ze mame skoro 3 lete dite, a chlap si chodi ven a kdyz nezaridim hlidani tak on se o to nepostara a jen proste suse oznami oznami ze jde k sousedoj na pivo ci si sednout a nejak se zapomina zeptat mne zda taky nechci nekam vyrazit a pak mi jeste rekne ze se po mne ptaji kdy prijdu… proto se ptam jak casto spolu nekam chodite at uz s detmi ci bez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
19.11.21 07:01
@Lencakudrnka píše:
Jinak jdu uz be anonymu… jedná se mi o tom ze mame skoro 3 lete dite, a chlap si chodi ven a kdyz nezaridim hlidani tak on se o to nepostara a jen proste suse oznami oznami ze jde k sousedoj na pivo ci si sednout a nejak se zapomina zeptat mne zda taky nechci nekam vyrazit a pak mi jeste rekne ze se po mne ptaji kdy prijdu… proto se ptam jak casto spolu nekam chodite at uz s detmi ci bez.

Proč by se tě měl ptát? Prostě taky vyraz a oznam mu to. U nás je to: kdo dřív oznámí, ten jde :P
Jinak společně jak kdy. Někdy třeba měsíc ne a někdy najednou 3× během 14 dní :palec:. Jednou ročně jedeme sami na víkend.
Hlidani vždy domlouváme já. Hlídá jen moje mamka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36888
19.11.21 07:03
@Lencakudrnka píše:
Jinak jdu uz be anonymu… jedná se mi o tom ze mame skoro 3 lete dite, a chlap si chodi ven a kdyz nezaridim hlidani tak on se o to nepostara a jen proste suse oznami oznami ze jde k sousedoj na pivo ci si sednout a nejak se zapomina zeptat mne zda taky nechci nekam vyrazit a pak mi jeste rekne ze se po mne ptaji kdy prijdu… proto se ptam jak casto spolu nekam chodite at uz s detmi ci bez.

Jak kdy. Když mám volno večer a nějakým zázrakem i kamarádky, zeptám se, zda mohu večer pařit a jdu (nikdy neřekl ne a nemám určeno, kdy se musím vrátit). Sám se mě taky ptá, jestli něco nemám, že chce tam a tam. Společně jedeme na výlet nebo na procházku. Denně ne, podle volna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15449
19.11.21 07:06

@Lencakudrnka mi to je jednoduché. Domluv si posezení a chlapovi oznam, že jdeš ven a on hlídá. Ale jinak tohle nevyřešíš dotazováním se na netu, každý to má nastavené jinak. Tohle si musíte vyříkat vy dva doma a domluvit si pravidla akceptovatelná pro obě strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
19.11.21 07:14
@Lencakudrnka píše:

Aha my chodíme i s dětmi, minimálně mladšího bereme všude sebou, většina kamarádů ma deti taky. Já myslela, že se ptáš, kolikrát si vyrážíme spolu, sami nikam moc nechodíme, oběma je blbe toho druhého nechat doma. Co sme spolu tak každý z nás byl sám někde s kamarády tak jednou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat